Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járásegítőt, de milyet?...

Járásegítőt, de milyet? Milyet használtok, ami bevált? (linkeljetek is légyszi)

Figyelt kérdés
Kislányomnak fogok venni járássegítőt,olyan sokféle van,hogy nem tudom melyiket vegyem.Van az Fp-nek egy olyan ,amire rá is lehet ülni és ha szétnyitom az ülőkét ,akkor meg sima járássegítő,ilyen napocskás.Azt ismeritek?Milyen?Vagy egyéb ötlet,tapasztalat?
2011. máj. 26. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen venni akarsz ilyet?
2011. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen!
2011. máj. 26. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a legolcsóbbat választottam, ami a Tescoban kapható, és nekünk bevált. Kicsit féltem, hogy elbillen, vagy valami, de az aggodalmam hamar szertefoszlott. Azt hiszem 5 ezer forint körül van, de volt már 3500-ért is akcióban.
2011. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes drágát venni, mert hamar megtanul járni. /én nem vennék, sajnos inkább hajolgatnék./
2011. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is Tescos volt. Imádta a kisfiam.Ezzel maga érzi, hogy mennyire bírja terhelni a kis gerincét. Szemben azzal, hogy én "sétáltatom", amikor én tertom, és nem ő maga tartja magát. Ezáltal ő nem érzi, hogy mennyire bírja magát tartani. Nagyon szerette rajta a játékokat, stabil, nem indul meg a gyerkőccel (járólapos a lakás, meg laminált padló, csak a háló szoba szőnyeges). Na, meg én se fáradok el, nem szakad le a derekam. Nagyon okos találmány.

Ha már ennél a témánál tartunk, én bébikompot nem vennék, az nagyon káros lehet.

2011. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk chicco van. Fékezhetőek a hátsó kerekei, hogy ne lóduljon meg vele a gyerek elsőre, amíg meg nem tanulja tolni.

Ugyanis arra számíts (ezt én sem tudtam) hogy mikor először tolja nem nehezedik rá a a súlyával és meglódul vele... Amikor meg már tud járni és ránehezedik,hogy ne szaladjon ki alóla a járássegítő, akkor meg már inkább játéknak jó.

Tehát funkciójában nem olyan jó mint hittem. De persze ÉN IS AKARTAM VENNI!! :)


[link]

2011. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekel!
2011. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezt a fajta Choccot nézegettem még...persze használtan Vaterán:)))Vannak jók...
2011. máj. 26. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is vettem a kisfiamnak de ez volt amit megbántam.Szerintem felesleges nem mondom,hogy nem játszott vele de vannak ennél értalmesebb játékok.A másik hogy egy párszor elborult vele.
2011. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
1.szülinapja lesz és már annyi mindene van ,hogy csak ezmaradt ötletnek,mert most kezd lépegetni bútor mellett,csakhogy nekünk nem nagyon van bútorunk:).Íg valahogy csak meg kell tanulnia.Vezetgetni meg nem bírom,mert baj van a gerincemmel.
2011. máj. 26. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!