Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom nem...

4 hónapos kislányom nem igényli a testi érintkezéseket a kezemben is már csak nagyon ritkán alszik el még akkor sem ha nagyon fáradt! Ha lefekszem mellé a nagyágyba szinte ellök az apukáját is! Nagyon megvisel nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is átéltem.... körülbelül ennyi idős lehetett a kisfiam, vagy valamivel idősebb. Ő akkor állt le a ciciről, szopizásról. Már önmagában az is megviselt, erre jött rá ez, amit te is mondasz, hogy nem igényelte a közelségem, már nem bújt, ahogy korábban, nem aludt el a karomban. :( Szörnyű volt...mondtam is, hogy olyan gyorsan "felnőtt". DE aztán szép lassan elmúlt ez, ha nem is teljesen.Most megint jobban szeret kézben lenni, ölben.

7,5 hónapos fiu

2010. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a szitu, csak kicsit később kezdődött, 6.5 hónapos kora körül, mikor már nem volt szopi. Most 1 éves, és kb. 1 hónapja újra bújós lett, de nagyon.
2010. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam volt ilyen, igazság szerint kora csecsemőkorától kezdve már, engem ez nagyon megviselt őszintén megmondva:) hogy nem igazán babusgathattam.

Egészséges,nyugodt, mosolygós, kiegyensúlyozott baba és gyermek volt, szóval nem aggódtam, csak rosszul esett.

És kézeld el, most 2 éves múlt és kér is, ad is puszit (pedig beszélni nem nagyon tud még mindig) és odabújik hozzám, meg felkéretzkedik ha idegen helyen vagyunk..

Én meg élvezem :)))

2010. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!