Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hajnalban a nagyagyba...

Aki hajnalban a nagyagyba vette a babajat odaszokott nagyobb korara teljesen? En kb 6 korul szoktam magam melle venni vagy ha apa megy dolgozni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mi már egy éve így csináljuk, hogy ha nagyon korán kel (ami nem mindig következik be), akkor átvisszük magunkhoz, és ott szunyókálunk még egy kicsit.

Nyilván mindenki maga dönti el, mennyi fér neki bele, de emlékszem, mi is átmentünk hajnalban a szüleinkhez, és nagyon szép emlék.

2011. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát 6 az már reggel. én is csináltam ilyet reggelente, de aztán 2 hós korától 7-8-ig alszik így akkor már felkelek én is, így nem jön mellém már.
2011. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hihi

én is szoktam ilyet.

felkel a lányunk 6-7 között és beteszem mellénk

hadd bújjon anyához és apához.

de nem sok időre utána kelés.

2011. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 6 nekem meg nem reggel :))), en olyan vagyok mint a medve, ma is negyed 10ig aludtunk ketten a nagyagyba, csak valaki okoskodott nekem, hogy majd meglatod odaszokik egeszen, a lanyom amugy 8 honapos. Ha a sajat agyaban kel fel akkor sokkal hamarabb van, en meg olyan vagyok mint egy zombi :P
2011. máj. 11. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is oda veszem a 19 hónapos fiamat. Ő már "odaszokott", mert minden reggel 6-1/4 7kor már reklamál a kiságyban állva, hogy ki akar jönni. Akkor odaveszem és még alszunk 8ig. Megcsinálom a reggeli kakaóját, azt még az ágyban fekve megissza, vagy odakuporodik az ölemben, miközben nézünk egy mesét. aztán kezdődik a nap. Nekem belefér, hogy odaveszem, így még alszunk. Meg olyan hamar elmúlik ez az odabújós korszak... Olyat még nem hallottam, hogy egy 18 éves reggelente az anyjához bújik az ágyban... :D
2011. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

azért ebben van vmi az odaszokásról..

a kicsik hamar megszokják a jót a végén

tényleg nem tudod kipaterolni!

van ennek vmi igaza is.

2011. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
neked ez így jó??neki is jó??Akkor kit érdekel ki mit mond és,hogy oda szokik-e vagy sem!Ahogy az egyik válaszoló írta,olyan hamar elröpül az idő,majd egyszer meg azért fogunk sírni mert kamaszkorába ellök minket magától mert cikik leszünk!Használd ki az időt és élvezd,hogy ott szuszog melletted!
2011. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kisfiam és első perctől kezdve így alszunk.ő a kiságyban,reggel felébred és jön mellénk.míg kisebb volt,elaludt,de most már csak pihizik még kb egy fél órát.soha nem aludt el a mi ágyunkban,sőt napközben is megy az ágyához.
2011. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt nem az abaj, hogy reggelente megszokja hogy átmehet hozzátok. A gond ott kezdődik, hogy néhány gyerek este sem tud elaludni a saját ágyában , mert megszokja, hogy reggel a szülők ágyában még alszik egy kicsit. És ha egyedül marad este, akkor nem tud elaludni és addig hisztizik, amíg át nem viszik a szülők. Akik persze átviszik, 1X, 2X mert megszánják szerencsétlen gyereket, csak aztán a gyerek odaszokik és minden este megy. Aztán no sex, házasságnak annyi stb...
2011. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Mi kb. 10 hós korában szoktunk rá, hogy átvisszük magunkhoz hajnalban, ugyanis a fiunk 4-kor kelt, minden áldott reggel. Sajnos nem aludt mellettünk vissza, hanem hancúrozott, hempergett, de így könnyebb volt vele játszani, mint aktív résztvevőként. Mára már 5- fél 6 körül kel, átvisszük, de azon nyomban kijön a nappaliba, és elkezd játszani. Azért minden alkalommal bepróbálkozunk, hátha elalszik még. Kb. 20-ból 1X sikerül is, apja mellkasán. Szerintem nekünk nem fog hozzászokni, már így sem marad ott az ágyon. Épp csak mi purcantunk ki...

2011. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!