Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 10 hónapos...

Szerintetek egy 10 hónapos babát megvisel, ha napi két órát távol vagyok tőle?

Figyelt kérdés
Esténként dolgozom, kb. naponta két órát, addig ő az apukájával van. Ez lassan két hete megy, és azóta csak rajtam lóg, ha itthon vagyok. Megviselheti, vagy megszokja idővel?
2009. szept. 11. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Babafüggő, hogy mennyire gyorsan vagy lassan, de ő is meg fogja szokni.

Biztosan van egy viszonylag fixnapirendetek, talán be tudnátok vezetni egy kis szertartást az elmenésedhez+érkezésedhez is: pl előtte csikizős játék meghatározott mondókákkal, utána összebújás/éneklés - így talán még könnyebben megszokná, mert tudná, hogy : "aha, amikor ezt csináljuk akkor anya el fog menni, de hamar jön és utána megint velem lesz"

2009. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, köszönöm szépen. Igen, van fix napirendünk, csak ha később kel, néha belecsúszik a délutáni alvás az elmenetelembe sajnos.
2009. szept. 11. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem nem viseli meg majd hozzá szokik idővel.Én 5hetes kora óta dolgozom fodrász vagyok volt hogy hétvégén egy fél napra is az apukájára hagytam a babát de átlagban én is este dolgozom 2-3órát.Nálunk nincs semmi baj,meg nekem is jó egy kicsit kikapcsolódni.
2009. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapos kora óta kell, hogy napi 1-2 órára a nagymamájára, vagy az apukájára bízzam. Nem viselte meg eddig (13 hónapos múlt), sőt, szerintem jót is tett neki.
2009. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyannal van, akit szeret, elfogad, nem viseli meg. Lehet érzékeli hiányod, ezért lett anyásabb, de szerintem ez el fog mulni.

2 órát alszik is, és nem 8 órára hagyod magára:-)

Szerintem ezért ne legyen bűntudatod, örülj, hogy így meg tudod oldani a munkát.

2009. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!