Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Éreztétek már...

Kedves Anyukák! Éreztétek már úgy, hogy evvel az erővel akár magatoknak is szülhettetek volna?

Figyelt kérdés
Hiába volt közös elhatározás a gyerek teljesen úgy érzem,hogy egyedülálló anya vagyok.Semmi segítséget nem kapok,igazából a gyerek sem figyelmet az apa részéről.Nem hajlandó sem fürdetni,sem pelenkázni,ha nincs jó kedve a gyereknek akkor idegbeteg(pedig van már gyereke az előző házasságából)Pedig napi 30 percet kellene csak a drága idejéből rászánni,hogy értékes perceket töltsön vele.
2009. jún. 22. 07:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gyest kapok+a párom fizetése.A családunk nem segít minket,hitel....Ha vmi csoda folytán itthon van ha muszáj tisztába teszi vagy ad neki enni,de szinte alig látjuk.A házaséletünk pedig már csak emlék.Mutattam neki egy videót és erre megsértődött,mert szte vagy itthon van vagy pénzt keres,mert nekünk mindig kell vmi.A gyerek közös döntés volt,de olyan sokat vagyunk egyedül.Nekem is olyan jó lenne legalább heti 1 délután,amikor együtt vagyunk.A gyerek este ha meglátja őrjöng érte,olyan mintha az árnyéka lenne,Ő meg mindig fáradt.Persze engem a házimunka és gyerek gondozása nem fáraszthat le.Sajna ilyenek a pasik(tiszt. a kivételnek).


http://www.youtube.com/watch?v=V-AgV6ciitk

2009. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Szerencsére, Nekem nem a párom ilyen, hanem az apósom. Ő abszolút nem foglalkozik az unokájával (4,5 hónapos), és férjem emlékei szerint Vele és az öccsével sem nagyon foglalkozott anno. Neki az a meglátása, hogy egy kisbaba az anyja gondja, a fiai is akkor lettek Neki érdekesek, amikor már ki lehetett rángatni Őket a telekre szőlőt kötözni stb. Ja, szóval vannak ilyen férfiak. A kényelmük többet ér, mint a gyerek. Plusz, apósom már hisztis sírógépnek is titulálta a lányunkat, nem fogja fel, hogy a kisbabák igenis sírnak (kislányunk amúgy nem sírós fajta), és ha kislányom csak megnyekken, már morgolódik is, hogy miért sír. Ő úgy képzeli el, hogy a kisbabát lerakod valahova, aztán elvan. Szóval, hihetetlen. Amúgy, nem tudom, hogy hogyan lehetne ezen változtatni a pároddal kapcsolatban. Leültél már vele beszélni ezügyben? Hajlandó egyáltalán megbeszélni, hogy Téged mi bánt?
2009. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam így is úgy is.A hétvégén is hidegháború volt,végigfeküdte a vasárnapot.Most úgy néz ki megint a szoba mint egy munkásszálló.Szennyes széthajigálva,az asztalon félig megevett vasárnapi ebéd,ásványvizes palack.Komolyan így kellene hagyni de akkor mi élünk így a gyerekkel.
2009. jún. 22. 09:22
 14/17 A kérdező kommentje:

Nálunk is eljön az az idő amikor a gyes-en kívűl nem lesz más "keresetem".Akkor mi lesz??Teljesen ki leszek szolgáltatva?

Jövő héten nyaralni megyünk(a két fiával+mi).Egy hónapja azt hallgatom hogy az ő nyaralása,mennyit fog horgászni...

Igazából ez a 10 hetes lányunknak és nekem nem lesz nyaralás,sőt...

2009. jún. 22. 09:27
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Kérlek, ezért ne pontozzatok le, de tényleg kíváncsi vagyok, hogy a párod a többi gyerekével nem volt ilyen? Csak azért kérdezem, mert én is ismerek olyat, akinél a pasi eleve ilyen volt, látható volt, hogy nem érdekli a gyerek-téma. A lány viszont nagyon szeretett volna babát, így amikor meglett, csak ő foglalkozik vele, de nem tesz szemrehányást a párjának és másnak se, mert eleve tudta, hogy ilyen a párja. Mitől változott volna meg? Ő boldogan intézi tök egyedül a gyereket.

Szóval tényleg nem bántásból kérdezem, én a környezetemben ilyet látok (én mondjuk nem csinálnám így a helyében, de ő tényleg boldog, hogy van egy babója! És tudta, hogy nem tesz párja ebben...)

2009. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudta volna,valószínűleg nem kérdezi.

Én már kirúgtam volna a férjedet,ne haragudj...

még ilyen pici mellett is.Akkor legalább tudom,miért vagyok egyedül.

2009. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit!!!:)Jogos a kérdés.AZ,hogy mi volt

anno nem tudom,elég nagyok már a fiúk(10,16).

Soha nem akartam gyereket,nem is hittem,hogy egyszer férjhez megyek és kapok virágot anyák napjára.Most 34 vagyok,a férjem 37 és úgy éreztük megérettünk a szerepre.Nem bántam meg egy percre sem,tudom,hogy Ő sem csak nincs tisztában a dolgokkal.Már most azzal cukkol,hogy ellene nevelem a kislányunkat.Jó vicc.

2009. jún. 22. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!