Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kisfiam már nem nagyon...

11 hós kisfiam már nem nagyon fér el a pelenkázón. Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad az ágyon???
2009. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat először is hogy ide írok kérdést, de engem is nagyon foglalkoztat ez, és még az hogy egyáltalán meddig használtok pelenkázót? Ameddig kell pelus, vagy mikor már ritkán kell, akkor már csak az ágyon rakjátok tisztába?
2009. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ágyon leszakad a derekam (van 4 törött csigolyám), úhogy az ágy előtt kell térdelnem, akkor valahogy kibírom.

Én úgy oldottam meg, hogy amit lehet, ülve, állva adok a babámra, aki 1 éves. Épp addig fekszik, amíg a pelust leveszem, ha kakis. Ha pisis, az is állva egy. A bugyipelus pont jó ezekre. A felsőruha üllve kerül rá,majd a nadrág szára, feláll, és felhúzom a nadrágot. Nagyon ügyi.

2009. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én a pelenkázo tetejét leveszem azt a pelenkázo védőt,és az ágyra teszem.Ott teszem tisztába.Megoldhatod ha levehető.
2009. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!