Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Ötletek?...

Mit csináljak vele? Ötletek? Hogyan tovább?!

Figyelt kérdés
4,5 hónapos kisfiam (állandó hason alvós!) amióta hasról hanyatt fordul, egész este nyugtalan. Többször megfordul, de nem érzi jól magát hanyatt, ezért sír, meg sír. Éjjelente mostanában 6-8-szor kelek fel visszafordítani és cicire téve megnyugtatni.
2009. jún. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
az arca legyen egész közel a kiságy oldalához és tegyél a másik oldalra masszív takarót vagy párnát hogy ne tudjon hátrafordulni csak oldalra.
2009. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az arca közel van a kiságy oldalához,nem jó,mert a levegő csak kis helyen tud keringeni neki.Viszont tényleg párnázd ki,mert az jó ötlet,nekünk kezdetek óta ki van párnázva,ha az oldalán aludt.

Boldog babázást!

2009. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Éppen ezen (az általad írtakon) próbálkozom. Úgy tűnik, ez a félig oldalt, félig hason nekidőlve a kiságy rácsainak talán bejön!:) Ha nem, én megyek ki....:)
2009. jún. 17. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:
A rácsnak háttal van, úgyhogy a levegővel nincs baj!-egyenlőre!-
2009. jún. 17. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond,támaszthatod jobbra-balra,csak az arcát hagyd szabadon,kevesebb a csecsemőhalál kockázata is!
2009. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kitartás, hamarosan megszűnik a gond. nálunk legalábbis így volt. kb egy hét alatt megszokta ezt a forgolódos dolgot, és már nem ébredt fel a fordulására. abban az egy hétben félóránként keltem éjjel, mert minden mozdulatára felébredt. Ne aggódj, hamarosan úgy lesz vele, mint mi felnőttek, nem ébredünk fel egy fordulásra:-)
2009. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!