Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Ötletek edzéshez?

Hogyan tovább? Ötletek edzéshez?

Figyelt kérdés

Elhatároztam magam hogy végre rendbe szedem magam..pár kiló minusz és formásabb alak a cél..Van fitlabdám(felülésekhez szoktam meg guggoláshoz) gumiszalagom amit most vettem karhoz combhoz..

Azt szeretném kérni, hogy aki jártas az otthoni tornában vagy magában a tornákban alakformálásban adjon tippet miből mennyit csináljak, hogy szép formáim legyenek..gondolok itt a sorrendre hogy mivel kezdjek, és h pl. kitörésből mennyit, felülésből, lábemelés stb...

vagy ha van valami jó videótok ami jó zsírégető, feszesítő akkor azt is szívesen fogadom..köszönöm


2010. okt. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

figyu, ha vettél magadnak fittlabdát, meg gumiszalagot, mi lenne, ha vennél egy pár órát egy személyi edzőtől is?


Itt csak idióták fognak neked válaszolgatni.


ha vakbélgyulladásod lenne, akkor is itt kérnél segítséget, vagy hivatásos orvoshoz mennél?

2010. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te biztos szakértő vagy azért látod, hogy itt mindenki idióta. ;) :D


Kérdező: Szerintem a gumiköteles bohóckodás helyett inkább vegyél egy szobabiciklit és súlyzókat és kezd el megerőltető intenzív edzéseket végezni, aminek értelme is van.


Ami meg a lényeg, hogy normálisan kell táplálkozni, mert anélkül a mozgásodat kenheted a falra.


Bővebben: [link]

2010. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kedves előző, ezért tartom, hogy idióták válaszolgatnak itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimpi..


Tehát, lövésük sincs a válaszról, de azért beírják az orbitális hülyeségeket. A sporttal kapcsolatos kérdésekre is fokozottan igaz. kire érdemes hallgatni? egy kvalifikált edzőre, többtízéves sportmúlttal, vagy a sok névtelen, arctalan idiótára?

2010. okt. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aquir ***** válasza:
Az igaz, hogy vannak szép számmal olyanok, akik abszolut rossz válaszokat írnak, de a "csak idióták fognak válaszolni" kicsit túlzás! Ha rossz kedved van idiótázd le a főnököd, vagy a barátnőd, de ne olyanokat akiket nem ismersz! ;)
2010. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, pedig úgy tűnik igazam van...
2010. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aquir ***** válasza:
Ha igazad van és CSAK idióták válaszolnak, akkor van egy rossz hírem! Te is közéjük tartozol, mivel te is válaszolsz! Én próbáltalak kihúzni a csávából, de ekkora öngólt rúgni gyerek, ehhez már tehetség kell! :DDD
2010. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!