Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki 8...

Van itt olyan anyuka, aki 8 hónapos babáját még 5X szoptatja egy nap?

Figyelt kérdés
Én már szeretnék egy-két étkezést kiváltani, de nem megy...
2009. jún. 17. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
10 honapos kislany, nalunk sem megy :( eddig nem aggodtam, mert a sulya több, mint jo, a gyerekorvos, a vedönö is nyugtatgatott, hogy ha majd a baba ugy erzi szükseg lesz ra, enni fog. Meg mindig gyakorlatilag csak cicizik, a cumisüvegtöl sirva fakad, a kanalat kinyomja a szajabol a nyelvevel, ami veletlenül a szajaba kerül, azt kiköpi... Most mar egy hete minden ejszakat vegigüvölt, csak arra tudok gondolni, hogy mar nem eleg taplalo neki a tejem-nem lenne meglepö. De nem hajlando semmit enni.
2009. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8.5 hós és 5* szopik egy nep.Napközben 2* és éjszaka 3*.
2009. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom! Mi eszünk pár gyümölcsöt, de nem sok mennyiséget, így mindig szoptatnom kell utána..de az a legrosszabb, hogy alig kakil, bármit etetek-itatok vele, vagy bármilyen módon segítek neki...
2009. jún. 17. 09:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! 2 X éjjel? Húú, minden elismerésem!
2009. jún. 17. 09:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is sokat szopik, de ő is inkább éjjel. Napközben 3X éjjel meg vagy 100X:).

2009. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem éjjel alszik! :) Csak ez a kakiprobléma.... ha több szilárdat enne, lehet ez is megoldódna.
2009. jún. 17. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Bár kétszer szopizna de háromszor vagy vmikor 4 szer is kéri.Már teljesen ki vagyok:(
2009. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak! Egy cipőben járunk! Én is nagyon kivagyok. Remélem hamar elmúlik( bár már hónapok óta kelünk)

Kérdezőnek: nem baj ha nincs sűrűn széklete, mi is voltunk így. Volt olyan hogy 3 napig nem volt semmi, ijedten szaladtam is a dokinkhoz ő meg kinevetett hogy nincs ezzel semmi baj:)

2009. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondta a doki, ha minden 5. nap van szeklete, az meg oke!
2009. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia 7,5 hónapos a kislányom és még mindig sokat szopizik. Hiába eszik egyre többet a szopit még mindig igényli. Egy kismama adta a tippet: evés után ne rögtön rakd cicire, mert akkor tartalékolni fog a tejcsire. Várj kb fél órát és csak utána szoptasd meg. Ez nálunk úgy látszik be fog válni(kop-kop-kop), azóta már volt, hogy 140ml gyümit evett.
2009. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!