Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki még...

Van olyan anyuka, aki még mindig gyakran szoptatja 10 hónapos babáját?

Figyelt kérdés

Én napi 7-szer szoptatok, ez az átlag. Mindig megkínálom az etetések után cicivel (napi 5 alkalom) plusz a reggeli és lefekvési szopi. EZen kívűl vannak még az éjszakai szopik, ami átlag 3. Azaz így összesen napi átlag 10 -szer szoptatok. Engem nem zavar, én szeretek szoptatni, egy szopi általában rövid ideig is tart. Csak arra vagyok kíváncsi, sok olyan anyuka van -e még, aki gyakran szoptatja ilyen korú kisbabáját. Ha igen, akkor hányszor?

Aki nem ért ezzel egyet, azt kérem, ne itt fejtse ki véleményét, nem szeretnék vitát!


2011. ápr. 7. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekm már 3 éves a kisfiam de gyakran szoptattam én is 10 hónapos korában.A napi 10 biztos megvolt de még több is mert éjszaka gyakran megébredt.

35 hónaposan választotta el magát.

2011. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még ekkor is igény szerint szopizott. 7 hónaposan már kapott délelőtt gyümölcsöt, délben főzeléket, de még nem volt kiváltva egyetlen étkezés sem. Nappal általában 3 óránlént evett, éjjel is éberedt minimum 4 óránként, de volt, hogy sűrűbben. Cicivel aludt vissza... Így legalább pihenhetett az egész család, nem vert fel mást a sírásával. Az első étkezést 8 hónapos kora után váltottuk ki, az ebédet valamikor 9 hónaposa korában.. 1 évesen még javában szopizott, volt, hogy még akkor is kérte étkezések után... Engem nem zavart, hisz tudtam, ennél jobbat úgysem tudok adni:)
2011. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendesen eszik már,10 hónapos, de minden kaja után igényli a szopit, és éjszaka is valamikor 4x-5x szopizik, én is szeretem szopiztatni, de arra gondoltam, hogy 1 éves korátólmár csak reggel, és este szopiztatom.
2011. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennél csak rosszabb lesz :)Nekem,amikor elkezdett járni,akkor szinte egész nap szopizott.Jött,letépte a felsőmet és cicizett.Csak a védőnő,meg a gyerekorvos meg ne tudja,mert én olyat kaptam tőlük:)
2011. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposan nappal 4x, éjjel 1-2x ciczett.

most 2 éves 2-3x ciczik.

2011. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Jó olvasni, hogy sokan vagyunk, akik gyakran szoptatnak :) Szívesen várok még további tapasztalatokat is.
2011. ápr. 7. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 27 hónapos, de nagyon gyakran szopizik egy nap:) Még éjjel is.
2011. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém épp ma 16 hónapos és napi 4-5 simán megvan, kaják után is kéri, de nem mindig, illetve ezzel alszik el, éjjel is kéri 2-5x és reggel is ezzel indítunk. Odatotyog és vigyorogva mondja, hogy szisszi, szisszi! Nagy cicisták vagyunk! :)
2011. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De aranyos lehet :D :)
2011. ápr. 7. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hát bizony az! Zabálnivaló! :) Főleg, hogy közben simogat is. Teljesen levesz a lábamról! :)
2011. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!