Hogy tetszik a Lídia név?
Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 23:48
1/7 anonim 



válasza:





Van egy ilyen nevű barátnőm, szerintem nagyon szép név :) Lidinek szoktuk becézni, vagyis én sokszor hívom Lídiának, mert olyan szép a hangzása, de a Lidi meg olyan kis aranyos.
2/7 anonim 



válasza:





Gyönyörű név,csak gratulálni tudok a választáshoz :)
4/7 anonim 



válasza:





Most lepontoztok majd, de nekem nem tetszik.
Pont a Lidi miatt nem.
Lívia, Olívia sokkal jobban tetszik.
Ízlések és pofonok. :)
5/7 anonim 



válasza:





bocsi h ezt irom de nekem se tetszik,inkább az olívia az szép név sztem:) de ha neked ez tetszik ne törődj velem meg másokkal lényeg h neked tetszik:)
6/7 anonim válasza:
Én Olivia vagyok, és ha lányom lesz, Lídiának fogom hívni. Nagyon tetszik!
7/7 anonim válasza:
Jó magam is Lídia vagyok, köszönöm, én imádom:D
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!