Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet vele? Mit tudok vele...

Mi lehet vele? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
4 napja nyűgös a kislányom, este meg olyan fáradt, h csak ordít, és nem tud aludni, éjszaka 2 órát alszik és ordít tovább. Már nagyon ki vagyok. Néha fáj a pocakja, de nem mindig azért sír. Van, hogy semmi nem segít, semmilyen vígasztalás.
2009. jún. 16. 17:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ma már az autókázás is megvolt. addig aludt, aztán bent már nem:S
2009. jún. 16. 19:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Jönnek, mennek a frontok.

Múltkor az én 3 hóanpos lányom szombattól szerdáig eléggé "nehéz eset volt", kérdeztem adokit, ő is azt mondat, hogy az a hülye idő.

2009. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Használsz a pocakjára valamit? Espumaisam csepp? Nekünk ez vált be! Ha a fogacskája lehet, szerezz be zsibbasztót(Dentinox N), próbáld ki hogyan reagál ha rákened! Ha semmi nem használ, szerintem menj el vele orvoshoz! Vizsgáltasd meg, ha nem talál semmit, kérdezd meg, hogy valami homeopátiás szer nincs-e esetleg!? Én ajánlom a Viburkol kúpot, ez nyugtató hatású is! Homeopátiás! Viszont a dokink(ő homeopata), csak 2-3-4 napig ajánlotta egy huzamban! De addig is jó, amíg nem találtok esetleg valami golyót! Azt meg adhatod neki bármeddig! Én másra nem tudok gondolni, de az biztos, hogy valami baj van, ha nem hagyja abba a sírást! Ok nélkül ők még nem sírnak!!! Ha a tornáztatás beválik, akkor biztos, hogy a hasa!
2009. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a fogacskája lennem próbál ki Dentinox N gélt! Hátha...ha használ, akkor biztosan az! A tornáztatás valóban jó, ha látod közben, hogy megnyugszik, akkor a pocakja fájt! Ha semmi nem használ, szerintem nézesd meg mindenképpen orvossal! Ha nem talál semmit, esetleg kérj valami homeopátiás golyót! Nyugtató hatásút! De kipróbálhatod a Viburkol kúpot is! Ezt a mi dokink 2-3-4 napnál tovább nem ajánlotta! Ő homeopata! Hasfájásra is biztosan van valami homeos, csakhogy ne kelljen gyógyszerrel tömnöd! Bár az Espumisam csepp is kizárólag gyógynövényes! Nekünk nagyon bevált! Használsz egyébként valamit? Ha semmi nem segít tényleg konzultál inkább az orvossal, mert ok nélkül nem sír a baba! És ha nem segít még az sem amit leírtál, akkor valami biztosan fáj! Hogy aludjon, adhatsz neki esetleg egy Germicid kúpot, gondolom az van otthon!? Attól picit biztosan jobb lesz! Kitartás és ne add fel!
2009. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz voltam az előző kettő! Csak nem láttam, hogy sikrült elküldenem! Bocsi!
2009. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!