Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet vele? Mit tudok vele...

Mi lehet vele? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
4 napja nyűgös a kislányom, este meg olyan fáradt, h csak ordít, és nem tud aludni, éjszaka 2 órát alszik és ordít tovább. Már nagyon ki vagyok. Néha fáj a pocakja, de nem mindig azért sír. Van, hogy semmi nem segít, semmilyen vígasztalás.
2009. jún. 16. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős? annyi minden lehet...
2009. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 hónapos
2009. jún. 16. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy melege van?

Anyatejes? Próbáld megetetni! Vagy hagyd, hogy elaludjon a melleden! Mindig megbüfizteted rendesen?

A foga még nem igazán jöhet! Én a melegre gondolok! Szellőztes át rendesen a szobát mielőtt leteszed aludni! Ha nagyon meleg van napközben, inkább csukd be az ablakot és este ill hajnalban szellőztess!!!

Miben altatod???

2009. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előbbihez a szopival kapcsolatban! Lehet, hogy csak a te közelségedre vágyik! Próbálj vele együtt aludni! Attól ne félj, hogy megszokja, inkább csak megnyugszik!
2009. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, anyetejes. 20-30 perces büfiztetem, mire sikerül kicsikarni belőle 1-1 aprócska büfit.

Rövidujjú body, hosszú ujjú vékony rugiban altatom, vagy vékony hálózsákban. az ablak múlt éjjel nyitva volt és akkor is sírt éjjel:(

2009. jún. 16. 17:47
 6/15 A kérdező kommentje:
Mellettem is sír, és van, hogy ha ringatom akkor is. Sőt, ha a mellemre fektetem sem alszik 20-30 percnél többet. Apukája mellkasán szokott megnyugodni, de most az sem használ:(
2009. jún. 16. 17:49
 7/15 anonim ***** válasza:
nálunk is bejött általában az Apu pocakján való héderezés, de próbáld meg kivinni babakocsiban. Az enyém piciként rögtön elaludt.
2009. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: az Apja azt találta ki, hogy közénk tette hasra fektetve, kezébe vette a popóját és ütemesen ringatta. Na ez is jó vót néha
2009. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most voltunk kinn és ordított a babakocsiban, de éjszaka még kipróbálom, hátha...

A popsipaskolás sem jött be utoljára...:(

Nem tom mi lehet... Lehet, h ez a hülye idő. Vagy a nagy meleg. A pocija is fáj, de nem mindig az a baj. Inkább olyan "jaj, de fáradt vagyok" ordításnak tűnik... Nem tudom.

A foga még szerintem is korai, bár anyósomék szomszédjának 3 hós babájának 4 fogacskája van már, szóval akár előfordulhat ez is. Végülis sokat rágicsálja a kezét...

Tanácstalan vagyok:(

2009. jún. 16. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint: próbáld meg a hátán fekve a lábait óvatosan fel-fel tologatni, akkor talán a szelek is jobban tudnak távozni. De lehet, hogy szegényke már tényleg nagyon kivan a 4 napi nyügi után.

Kitartás!!! Van kocsitok? Ha igen: menjetek egy két kört. Talán....

2009. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!