Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt köztetek olyan, akinek...

Volt köztetek olyan, akinek meconiumos volt a magzatvize?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is meconiumos volt a magzatvíz. Engem is császároztak. A kislányom 7 hónapos.
2009. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En tulhordtam par nappal a kisfiamat, inditottak a szulest, mert magas volt a vernyomasom az utolso heten, es ment felfele folyamatosan, amikor elfolyt a magzatviz barna (!) volt, nem zold, es nem tagultam rendesen, ugyhogy csaszar lett a vege. A kisfiam most mult 1 eves, makk egeszseges. :)
2009. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ekezdett szivárogni a magzatvizem,a kórházban 7 óra múlva repesztettek burkot,rengeteg magzatvíz kifolyt mai totál sötét volt,Én tudtam h vmi nme ok,mert eü. vagyok,de a doki nem szólt semmit,folyamatosan próbált tágítani de semmi végül a könyörgésemre 5 óra múlva megcsászároztak,ahol kiderült h kzs a babakörül volt és nem is sjrt fel,amjd pár óra múlva ox.hiányos állapotba került,ker.elégtelenség,súlyos tüdőgyulladással vitték a rohammentővel 1 nagyobb kórházba ahol hála az égnek rendbe hozták,2 hét kórház kemény antibiot.kúra....szóval nem 1xű és maradt vissza neki izomtónus probléma amit szintén már megoldottunk hála az égnek!Mostanra már makk egészséges-kopp-kopp-kopp!9 hós múlt
2009. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!