Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ekcémát kinövik a babák?

Az ekcémát kinövik a babák?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam is ekcémás, 7 hónapos. Minket azzal biztattak, hogy kinövi. Nagyon sokat szenvedünk vele :S
2009. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én az ekcémát kb. 13-14 éves koromra nőttem ki, jött helyette a szénanátha...
2009. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most 5 hós a kislányom, és 3 hónapos kora ekcémás. Amikor nagyon előjön, Elocommal kenem be (bár szteroidos), és fürdés után levendulás, A-vitaminos testápolóval, ami ekcémára való. Már 2 hete sehol nem látok rajta, nagyon bízom benne, hogy kinövi tényleg.
2009. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én is ekcémás voltam, az orvosom anno azt mondta szüleimnek hogy kinövöm...Kinőttem :) viszont nem teljesen,néha előjönnek, főleg a könyökömön, de nem olyan mértékben mint kiskoromban.én is szenvedtem vele.szerintem ez egyén kérdése,osztálytársamnak épp most tetőzik az ekcémája.

17/L

2009. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 24éve ekcémás vagyok azt mondták,hogy kinövöm ,hát eddig nem sikerült.
2009. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem biztos, mert nekem is volt ekcémám kiskorom óta,nem múlt el 14 éves koromig, nagyon sokat szenvedtem vele, 2 éve az alkaromon 10 centis gennyező pikkelyes ekcémafoltom volt például, és a Zepteres Bioptron lámpával lámpáztam 1 hétig, napi 2x 7 percig, és két éve!! elő se jött, máshol se, úgyhogy szerintem majd lámpázd meg a baba bőrét ahol ekcémás, így el fog múlni!

Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia !! Hát én 3 éves korom óta ekcémás vagyok és mindig azt mondogatják az orvosok hogy majd kinövöm de most vagyok 15 és még mindig ugyan annyi van rajtam. Azzal különbözik hogy kiskoromban a hajlatokban volt most meg már csak a lábamon van de én is nagyon sokat szenvedek vele. :(
2010. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia.Én 14 éves vagyok.Én is ekcémás vagyok.Nagyon sok krémet meg tusfürdőt kaptam de egyik sem hatott valami jól. Most már csak nagyon ritkán jön ki de előtte nagyon szenvedtem vele. Valaki kinővi,valaki nem.:)
2010. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!