Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bukást is kinövik a gyerekek...

A bukást is kinövik a gyerekek? Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon bukós a babánk, 8 hetes, most megyünk ultrahangra, reméljük, nem lesz semmi. De mégis már nagyon fárasztó az állandó, csobogós bukás..a babának főleg, de mi sem tudunk semmit sem csinálni, sem menni, tervezni semmit..mert annyit és olyan hosszasan bukik szegény. Mohón eszik nagyon és rengeteget, lehet, hogy ez a baj. Már kipróbáltunk szinte minden böfögtető lét, tablettát stb, de igazán semmi nem használt.

Segítsetek!!


2010. aug. 15. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen kinövik. Te sem buksz már.
2010. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első,hogy lettél 23?

Persze,hogy abbamarad később.

2010. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Neki még csak akkorka a gyomra amekkora az ökle.Általában 6-7 hós.korukra már összezárul a gyomruk és nem bukizik,de előfordul,hogy 1 évesen is bukik még.Ez persze ritka.
2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi:gyomorszáj záródik össze.
2010. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Az én babám is bukik. Mi felemeltük az ágy egyik felét, hogy a feje feljebb legyen. Kb.: 10 cm-rel. Plussz bukás ellenes tápszert eszik. ( Milumil AR )
2010. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

szió

igen, kinovik, mire ul, es szilard kajat eszik, kevesebb lesz, mire egy eves lesz, valoszinuleg elmulik.


amit nekem javasoltak, az a nutriton tapszersurito (anyatejes verzioja is van), sajnos nekunk nem valt be, viszont akinek odaajandekoztam a maradek dobozt, teljesen, szoval van akinek jo (pontosabban bevalni nekunk is bevalt, de szekrekedest okozott, es inkabb a kaki mellett dontottem, es nem adtam neki)


DE

ami nekunk bevalt, az a mozeskosarba is meg agyba is teheto antireflux parna, kicsit megemeli a babat, és igy lennmarad a kaja (a doktorneni verzioja az agy megdontese volt, de szegeny baba mindig az agy aljaba gurult, szoval azt inkabb hanyagoltam)


Nagyon nagyon nagyon fontos a bufiztetes! kepzeld azt, hogy egy szensavas uditobol probalod kiszedni a bubikat, ugy bufiztesd. (az en fiam nem bufizett, barmit csinaltam, levego ugye beszorult, amikor feljott, jott a felette levo tej is)

keress ra a "tigris a fán" pozicióra, sokszor jon elo a bufi attol a poztol.


remelem segitettem, nyugi, el fog mulni :)

2010. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Ne izgulj ki fogja nőni,az én lányom is nagyon bukós volt és 6 hónapos kora körük abbamaradt.
2010. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!