Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémát mivel, milyen krémmel...

Ekcémát mivel, milyen krémmel kezelik?

Figyelt kérdés
8 hetes
2011. jan. 31. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen pici volt! Mosakodókrémet kapott,meg még valamit (zsírosat). Fürdés előtt a zsíros krémmel kellett bekenni,fürdés után pedig a mosakodókrémmel! Bőrgyógyász írta ki,gyógyszertárban másnapra kikeverték! Hamar elmúlt az ekcémája,és többet elő sem jött!
2011. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nézz körül, a www.mimi.hu-n. Hátha találsz megfelelő választ a kérdésedre, a terhesség témakörben keress rá.
2011. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eucerin testápoló. Kisfiamnak (6 hós) ezt használom, 4000 Ft a patikában, drága, de nagyon megéri és kevés kell belőle, sokáig elég, és mivel kifejezetten csecsemők is használhatják szerintem terhesen is lehet. EÜ-kártyára is kiadják. Remélem segítettem.
2011. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem te vagy 8 hetes terhes. :) Akkor meg tutira az Eucerin a jó!!! :)
2011. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Bocsi, azt hittem, te vagy 8 hónapos terhes. Ettől függetlenül nézz be erre az oldalra, van ott gyermekekkel kapcsolatos információ is, vagy a www. babafalva.hu-n, vagy a www.picibaba.hu-n.
2011. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi Advantan krémet kaptunk a testére, és Advantan emúlziót a hajas fejbőrre.
2011. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a bőrgyógyász állított össze testápolót, és a Lipobase repair vagy a z Exxema krémet használjuk. Ezen kívül viszketésre is van egy kenőcsünk és Aerius szirupot kap. Ja és az Elocom, meg Elidel is.

Szóval nekünk sajnos semmi nem nagyon használ, de a mienk is ki fogja nőni, valószínűleg kamasz korára.

Én azt mondom, vidd el dokihoz. Az a baj az ekcémával, hogy míg pici a gyerkőc, behatároltak a kezelési lehetőségek. Szerencsére, akinek nem súlyos, annak 1-2 kezeléssel elmúlik és nem állandó, csak előjön. Jó olvasni ilyeneket, reményt ad nekünk!

2011. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári testáploóval kentem reggel,este. CSak gyógyszertári fürdetőt használtunk. Ha nagyon gáz volt, 1-2 napig muszáj volt higított Elocommal kenni. Jók az Excipial termékek, kifejezetten ekcémásoknak vannak. Olyan 2000 Ft 200 v.250ml. Ajánlom a gyógyszertárit, amit a doki fel tud írni, az olyn 6-700 Ft és tényleg jó.
2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőkrém a fürdéshez, minimális időtartamra dugtuk csak víz alá, és a lehető leglangyosabb vízban, amiban még jól elvolt. Sanatopic testápolót használjuk, nálunk bevált.
2011. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném egyébként h ekcéma, csak arra gondoltam. Én születésem óta ekcémás vagyok. 25 éve.

Johnson's terméket használtam, a fürdetéskor nem tapasztltam semmilyen kiütést, viszont pár napja a halántéka és a fejbőre kipattogott.

2011. jan. 31. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!