Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A korai hozzátáplálás (4...

A korai hozzátáplálás (4 hónapos kortól) okozhat ekcémát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem okozott! 11 hetesen kezdtem.
2010. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat, ez a baba érzékenységétől függ. Ha szerencséd van, akkor nem okoz. Viszont nem véletlenül ajánlják a 6 hónapot. Ehet még mást eleget életében.
2010. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik koran kezdik a hozzataplalst azoknal nagyobb szamban fordul elo az ekcema. Ettol meg nem jelenti azt, hogy a te babad ekcemas lesz de en inkabb meg varnek vele legalabb egy honapot, hacsak nincs valami igen nyomos okod amiert hozza kell taplalni. Ha meg eleg neki a tej/tapszer, kibirja az etkezesek kozott a 2,5-3 orat akkor szerintem varjal meg vele.
2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiamat 3 hónposan kezdtem -ÉN HÜLYE-hozzátátplálni, 1 évesen jött ki az ekcámája, 10 éves és azóta sem múlt el. A vicc a egészben, hogy 21 hónapig szopott, vagyis FELESLGES VOLT AZ EGÉSZ KORAI HOZZÁTÁLÁLÁS.

Csak akkor még nem volt ekkora szoptatási kampány, se segítség, se netünk.....

Ha közvetenül ne is okozta, de jót biztos nem tett

Ezen okulva lányom 6 hónapig csak anyatejet kapott, nem ekcémás, 1,5 éves és még szopik.

2010. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat sajnos. Az én lányomnál is.
2010. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szuper :( Akkor még várok vele!!

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!