Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le kell kötni babátok figyelmé...

Le kell kötni babátok figyelmét evés közben?

Figyelt kérdés

Hogyan, mivel tudjátok??

7,5 hós babám 3. napja azt játssza, hogy kanalazás közben pörög-forog. Kezdjük a hordzóban, pár kanállal eszik majd hasra vágja magát, akkor átveszem az ölembe, pár kanállal eszik és már mászik is le az ölemből. Akkor következik az etetőszék, pár kanállal eszik, aztán már annyira izeg-mozog benne, hogy képtelen vagyok tovább etetni, muszáj kevés szünetet tartani.

Pedig biztos, hogy éhes, mert végül megeszi az adagját, csak...minden más érdekesebb mostanában. Meg szereti is ezeket az ételeket.

Mit csináljak, hogy ismét "rendesen" egyen?


2009. jún. 16. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugyanez van sajnos. a mai napig sokszor ölben kell etetnem, félig elfektetve, mint kiskorában:-(
2009. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám sem marad nyugton. Folyton feláll az etetőszékben, sajna nincs rajta biztonsági öv. De ölben és a földön sem jobb. Kis örökmozgó a drágám... :)
2009. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát nem nagyon tudom lekötni semmivel. Mindig az érdekli ami nem kéne. 11 hónapos
2009. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ajjaj! Legalább most már tudom, mire számítsak!

Nem túl megnyugtató, hogy nektek is van ilyen gondotok...bár ez legyen a legnagyobb. Csak ne ragadna minden étkezés után a gyerek, én, a konyha és még sorolhatnám:()

2009. jún. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!