Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor körül valóban...

1 éves kor körül valóban elmaradnak az éjjeli ébredések?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 1 éves. Gyakorlatilag pár hetes kora óta alussza végig az éjszakát. Viszont 10 hónapos kora körül kezdődtek azok a dolgok, hogy megébred éjjel és nem tud visszaaludni. Ha sír kivesszük az ágyból és közénk tesszük, megkínálom cicivel is, ha kell neki szopizik, de ez sem jellemző. Kiságyban hagyni nem lehet, sőt visszatenni sem, csak akkor, ha már elaludt köztünk. Viszont ez van, hogy 3-4 órába telik. Mostanra már ritkábban fordul elő, mint kb. 2 hónappal ezelőtt, de mégsem tudok rájönni mi okozza. Foga miatt nem valószínű, lefekvés előtt kap Chamomillát, éhesnek sem éhes, mert vacsizik fél hétkor és fürdés után szopizik.
2009. jún. 16. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudom megerősiteni. Az én 13 hónapos lányom a mai napig ébred min. egyszer. Igaz ő visszaalszik hamar. Szerintem a foga zavarja. Nekünk nem használt a homeos bogyó sem, sőt a fájdalomcsillapitó sem. Kitartás. Talán idővel jobb lesz.
2009. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem hogy ez törvényszerű lenne, éjjel 3x arra kelek, a felettünk lévő szomszéd 14 hós fia ordít, míg az én 3 hós lányom születésétől kezdve végigalussza az éjszakát.

Barátnőm lánya 1 éves koráig végig aludta az éjszakát, s most kezdte azt el, hogy éjjelente megébred inni, vagy sír s maguk közé kell venni.

2009. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy ezek a felkelések megszűnnek 1 éves kor körül. 3 hónapos korában az én lányom is végigaludta az éjszakát, nem volt vele semmi gond. Azért köszönöm a válaszokat, bár megmondom őszintén nem erre számítottam.
2009. jún. 16. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Az uncsitesóm fia azóta átalussza az éjszakát. A felettünk lakó 5 éves kislány legalább 2x felkel... Tehát gyerekfüggő...! :S
2009. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!