Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bömböl a babám a délután...

Miért bömböl a babám a délutáni ébredések után szinte mindig? Cicin alszik el.

Figyelt kérdés
Nem értem, fogalmam sincs, kész vagyok. Ide-oda vergődik az ölemben közben.
2010. nov. 12. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és ha felállok vele,minden oké, abbahagyja és elkezd nézelődni, gagyarászni. Akkor nem fáj semmije, nem? Teljesen érthetetlen számomra. Anyai ösztöneim kudarcba fulladtak.
2010. nov. 12. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyi idős, de nem lehet hogy a pocakja fáj? Vagy ha már kicsit nagyobb akkor az nem lehet hogy most kezdi felfedezni a körülötte lévő dolgokat és ezért jó neki ha fel állsz vele? Ha így van miért nem próbálod meg hordozóba rakni és oda tenni mindig ahol Te vagy hagy lássa hogy motoszkálsz pakolsz... Vagy kenguru esetleg?! Így nincs több ötletem de tényleg jó lett volna tudni hány hónapos babáról van szó...
2010. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyémek is cicin aludtak el, és mikor felébredtek, akkor üvöltöttek, mikor rosszul aludtak és rájöttek, hogy a cici nincs a szájukban, mert ez volt az utolsó emlékük alvás előtt.

kicsit körülményesen fogalmaztam, remélem, azért érted :)

2010. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszi a válaszokat. Sokat kenguruzok vele, de nem tudom egésznap cipelni, 11 hónapos, 9,5 kg.

Gondoltam én is a hasfájásra, de mitől? Annyira odafigyelek a kajálásra, semmi olyat nem eszek, ami bánthatja a pocakját. Tejet nem iszom, puffasztó hüvelyeseket se (pedig jó lenne már, hiányzik), fűszeres dolgok is kilőve. Nappal az ölemben alszik el és sokszor ott is marad, mert ha le akarom tenni, felébred. De néha sikerül letenni, csak akkor sokkal kevesebbet alszik, mintha az ölemben maradt volna. Szóval, értem teljesen, amit írtok. Hát, lehet, sose fogom megtudni, mi történik ilyenkor. Azért köszi szépen!

2010. nov. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!