Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az anyós és apóssal lakik...

Aki az anyós és apóssal lakik egy lakásban, mit csinál ha nem akarja hogy mindennap a babáját nézegesse?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 08:30
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Az első hozzászóló vagyok.


Mindkét felet megértem.


Megértem a nagyszülőket is, nem tudni mennyi van már hátra nekik , állandóan látni szeretnék az unokát.


De szeretetük fojtogató.


Ezért pontosan átérzem a te helyzetetdet is.


Mivel mindkét félnek igaza van, a megoldás a távolság.

Valahogy költözzetek el...

2009. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom hogy oldanád meg, hogy ne lássák minden nap? Egész napra elbújtok a szobába, vagy titokban kicsempészed az ajtón? Mert máskülönben látják, ha akarod, ha nem. És ha látják biztos van hozzá egy két kedves szavuk. Ezzel szerintem semmi baj nincs.

Mellékesen megjegyzem én SOHA nem szültem volna gyereket az anyós lakásába, de az anyukáméba se!

2009. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

azt nem ertem, hogy ha ennyire ellenekezel ellenük, akkor miert nem költöztök el. Oke, nyilvan nem tudtok, de akkor meg el kell fogadnod, ezt a-szerintem egyaltalan nem olyan szörnyü-helyzetet. Tudom miröl beszelek, nalunk is hasonlo a szitu, bar nem lakunk együtt, de amikor megszületett egy hetig nalunk lakott az anyos, falnak tudtam volna menni, de segiteni jött, tisztaban voltam vele, hogy nem dugdoshatom elöle a babat.

Amugy akkor forditsd meg, ha naponta több orat velük van a gyerek, akkor beszelj meg nepi par orat, amikor csak veled van.

2009. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell szegényt " lehurrogni",inkább próbáljunk neki segíteni,legalább lelkileg,ha másképp nem megy. Sztem is boszantó lehet ez egész nap.Próbáltál erről pároddal beszélni? Hátha tudnátok vmi megoldást.(4.válaszoló voltam)
2009. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nos, szerintem nem mindenki láttja át a helyzetemet!

Valószínűleg nem tudunk elköltözni innen és nem is nagyon lett volna választásom terhességem alatt se!

De mindegy...

A lényeg az, hogy nézegetés és a megláttom között van egy kis különbség, bár ezt a nagy okosok nem veszik észre. Az, hogy megláttják a babámat az oké, de az hogy mindig nézegetni akarják, úgy hogy rám nyitnak a szobámban meg fogdosnák... ez kikészít! Bocs...de ez a helyzett és én erre kértem választ. Nem arra, hogy hogyan dugdosam előlük, hogyan csempészem ki a lakásból meg be a kisbabámat.

köszi a válaszokat azért...

2009. jún. 14. 13:59
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

Aki erre a kérdésre azt mondja ez mért baj, az nem érti miről beszélsz!!! Ugyanebben a cipőben vagyok, és nagyon tele a bakancsom azzal szinte óránként a nyakamra jár anyósom, meg vadidegen embereket jönnek ide látogatóba - az ő ismerősei -, miközben én szoptatok. Persze meg sem kérdeznek... Sokszor úgy jön hogy fel is ébred a gyerek. Nincs nyugtom, emiatt tiszta ideg vagyok egész nap, mindenen felkapom a vizet és hasonlók. Ha megoldottad a rejtélyt szólj, mert én is kiváncsi vagyok! Mert szólni sem merek, mert mit képzelek hiszen van hol laknom ami az ő háza, sok mindent fizet helyettünk. Nem akarom hogy sértődés legyen. Páromnak már mondtam szépen de azt mondja viseljem el a fentiek miatt.. Ez mostmár mindig így lesz, hogy hallgassak, mert le vagyok kötelezve???

Egyébként volt hogy magunkra zártam az ajtót, de nem használt ez sem.

2009. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok, és sajnos az van hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz. Én volt hogy magunkra zártam az ajtót..
2009. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

szegény! értem a helyzetett! hozzánk szerencsére nem hoz idegeneket mikor szoptatok! De állíndóan babáznának, akkor is mikor szopiztatok, altatok. Van mikor rám törnek...:(


Én is szóltam a páromnak és nekem is el kell viselni ezt a helyzetett sajna, mert nem kell beszállni semmibe ...

Meg nem tudnánk máshova menni! Nincs annyi pénzünk se hogy albérletbe mennjünk!

Így csak tűrni kell, mert nem értik a helyzetünket. :(

Én is van mikor már teljesen kivagyok! Ideges, feszült, depis néha! A férjemmel beszélem meg ezeket, de a vége veszekedés mert nekem se jó se a babának se neki.

Remélem jobb lesz a helyzettünk vmikor! Imádom a páromat, de nagyon és nem akkarom elveszíteni a szülei hülyeségéből!

Remélem nektek is jobb lesz!

köszi a választ és a megértést!

2009. jún. 14. 16:12
 19/19 anonim válasza:

Ha úgy gondolod, hogy az anyosodék értelmes emberek, beszéld meg velük a gondodat. Mond meg, hogy egy kicsit több intimitásra vágysz, ez a mostani helyzet tarthatatlan számodra.

Én például a lányom szobájába már 14 éves kora óta csak úgy nyítok be, ha elötte kopogtam és ő szól, hogy lehet. Most 20 éves és hetente ha egyszer begyek hozzá. Mert tudom, hogy esetleg zavarom puszta jelenlétemmel.

Ha anyósodék értelmes emberek meg kell, hogy értsék.

Ha nem, imkább ne szólj semmit, de gyűjtsetek valamennyi pénzt és huzzatok el onnan amikor lehet. Addig ez a kényelmetlenség az ára a " potyázásnak ".

2009. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!