Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek bölcsödébe jár a...

Akiknek bölcsödébe jár a gyereke, visztek mindennap egy kis hátizsákot?

Figyelt kérdés
Mert több anyukánál láttam hogy mikor reggelente viszi a gyerekét a bölibe, akkor visznek egy kis táskát vagy hátizyákot a gyereknek! Ha visztek mindennap akkor mit raktok bele a gyereknek?
2011. nov. 14. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
mi annak idején nem vittünk. Nem volt semmi amit cipelt volna, néha egy kis autót vitt, de az elfért a táskámban. Szerintem ilyen alvórongyit, vagy más személyes tárgyat visznek, ami kell a gyereknek a bölcsiben is meg otthon is
2011. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz, a kislányom már ovis, de mi viszünk mindennap hátizsákot. Mi van benne? Az "alvós állatkája", egy kis innivaló (mert hazafelé még játszóterezünk egyet és ott mindig megszomjazik). Valamint hazafelé abba hozzuk el a napi rajzait, "műveit". :-)


3,5 éves kislány anyukája

2011. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is viszünk, a gyerek ragaszkodik hozzá:) Abban visszük a váltóruhát, ha kell, abban hozzuk haza a piszkos ruhát. PLusz a rajzait, mert az is lényeges:)
2011. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a váltóruhát, pelenkát viszem benne, a fiam nagyon szereti cipelni (Verdás:-)
2011. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel abban visszük a váltóruhát ha valamiből már kevés lenne, délután pedig haza a koszosat.

Alvós állatka van még benne és az üzenőfüzete.


Imádja, mert Dora babás :)

2011. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!