Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az anyós és apóssal lakik...

Aki az anyós és apóssal lakik egy lakásban, mit csinál ha nem akarja hogy mindennap a babáját nézegesse?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 08:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ha ez zavar akkor költözzetek el, mert előbb utóbb ebből konfliktus lesz.
2009. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem az ilyen kérdéseket.

Miért ne nézegethetné a babát minden nap?

Ellenség akinek életcélja, hogy ártson a gyereknek?

Nem azt mondom, hogy vigye el fél napokra, de miért ne nézhetné meg? Örülj, hogy több időd jut magadra, a házimunkára, mert van aki addig figyel a kicsire, játszik vele.

2009. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom nem a tiétek a lakás, így nektek kell alkalmazkodni, vagy menni.
2009. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit biztos fárasztó lehet. Én néha örülnék neki,ha nem egyedül lennék estig a babával. De bevallom én is kicsit már untam,amikor egyszer párom vidéken volt,manó pici volt még,így szüleimnél voltunk,és vki mindég körülöttem volt.Nem tudtok elvonulni,néha kettecskén a bébivel?
2009. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem,ha egy kicsit foglalkoztak a gyerekkel,mert így maradt egy kis időm magamra is.Egy gyerek nem csak az anyjáé !
2009. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne nézegetné? Örülj neki, hogy örülnek nektek és a babátoknak, sok olyan nagyszülő van, aki le se ejti az unokáját. Inkább a használd ki azt az időt, amit a nagyszülőkkel tölt a pici, és fordítsd magadra, pihenésre.
2009. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert unom, hogy nem tudok elmenni sehova a lakásban a babával úgy hogy nem piszkálnának!


Az egy dolog hogy egy lakásban lakunk, de a gyerek nem az övéké! Amúgy se jó a babámnak, mert nincs nyugodt perce és már látszik rajta, hogy ideges a sok zaklatástól.

2009. jún. 14. 08:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem te vagy ideges.

Nem hiszem, hogy idősebb embereknek nincs semmi dolga, folyamatosan a kiságy mellett állnának és csak arra várnak, hogy a babát zaklassák.

És igen, nem az ő babájuk, de a tied sem. Nem a tulajdonod. Egy önálló személyiség, akinek most segítesz felnőni.

Beszéld meg a szülőkkel, hogy pl. napi egy órára rájuk bízod a kicsit, akkor te elmész fodrászhoz, barátnőkkel kávézni, vásárolni, vagy csak beülsz a kádba pihenni.

Akkor tudják, hogy ez az ő idejük, és erre fognak várni, nem "ellopott pilanatokra" amikor láthatják a saját unokájukat.

2009. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én ennek nagyon nem örülök!

Mondom, mindennap nézegetni, fogdosni akkarják! Nekem még magán életem sincs emiatt, nemhogy idő magamra...(nem marad meg náluk sokáig a baba)ijeszgetik állandóan!

Utána meg sír! Ti örülnétek ennek? Sztem nem! Azért írtam azt, hogy ti mit csinálátok ha nem akkarjátok, hogy anyósék állandóan nézegesség a babát!

De ha nem is fejtettem ki bőven a kérdésemet, akkor is biztos van valami oka annak, hogy nem akkarom, hogy mindennap lássák a babámat! Nem vagyok rosszindulatú aki eltíltja a babáját a nagyszülőktől. Csak azt láttom, hogy a babám zaklatott. Enyi...

2009. jún. 14. 09:05
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és naponta több órára is rájuk bízom. Ha egy nap kimarad akkor meg jönn a duma hogy sosincs náluk, sose vígyáznak rá.
2009. jún. 14. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!