Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktatok pelus nelkul...

Hogy szoktatok pelus nelkul hagyni a babatokat es mennyi idejig?

Figyelt kérdés
hat en nem tudom en ha nem adok ra pelust akkor mindig pisi a vege.8 hos.
2009. jún. 12. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém még nem volt pelus nélkül soha. :/ 4hós.
2009. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igen, ahogy megcsapja a levegő, jön az inger.. :))

De ő biztosan nagyon jól érzi magát. Mi még csak a pelenkázó tetején, mert csak 3 hónapos. 8 hónaposan épp tél lesz, úgyhogy nagyon fűtött helységben a földön, valami jól mosható és könnyen száradó pléden oldjuk majd meg. (Vékony polár)

2009. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lerakom a kis szönyegére alá összehajtava egy rongy + textilpelus!nagyon szeret igy lenni mivel könnyebb neki a mozgás,4,fél hós
2009. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapos a lányom, és minden este fürcsi előtt negyed órát pelus nélkül van a pelenkázón, nagyon jól érzi magát és még a popója és szellőzik.
2009. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 1 éves, mi fürdés után szoktunk meztelenkedni a franciaágyon. Sajna néha van pisi, de ez ezzel jár. Nagyon nem törődöm vele, fogom a plédet, az ágyneműt és kimosom.

Imádnak meztelenkedni

2009. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vettem a kiságyba gumilepedőt még a baba érkezése előtt.

Hát OTT nem használom, azt hittem, hogy felesleges, de kiderült, hogy nagyon jó szolgálatot tesz akkor, amikor pelus nélkül hagyom "szellőzni".

Azt teszem alá egy textilpelussal, és megvéd a balesetektől.


Egyébként a bébi imád pucér fenékkel rúgkapálni.

Ha nagyon sírós, akkor EZ tuti feldobja.


4 hós

2009. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én minden pelus csere alkalmával hagyom meztelenkedni egy picit. Kb. 5-10 perc az egész, ő ilyenkor hasra fordul, és én pedig a popóját simizem. Élvezi látszik rajta!
2009. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is sokszor meztelenkedünk,nagyon szereti.Fürcsi előtt 10-15 percet,nappal 5 perceket. A DM-be lehet kapni pelenkázóalátétet,annak az egyik fele nejlonos,a másik "szövetes"ami beszívja a nedvességet.A Liberójé is ilyen.Ha esetleg pisilt,akkor kidobom és kész.
2009. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!