Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A K vitamint hogyan kell...

A K vitamint hogyan kell adni? Mindenki máshogy mondja.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én beleöntöttem a szájába. Nem örült neki, de lenyelte. :-) Szerintem ez a biztos, mert így tuti bekerül a szervezetébe az egész adag.
2009. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Borzasztó keserű! Kevés anyatejbe vagy tápszerbe tedd, hogy mindenképp megigya. Én nem fejtem le, úgyhogy kanálba tettem, és úgy adtam neki.
2009. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi teáskanálba öntöttük, kis anyatej (vagy tápszer) rá és be a szájába :) semmi probléma nélkül elfogyasztotta havi 1x!
2009. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Adagolásra gondoltál? Mert mi havonta adjuk.

Kis műanyag kanálba bele öntjük, és teszek bele egy pici epres Nurofent, így jobb az íze. :-))

2009. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kanálba tettem csepegtettem rá egy kis anyatejet és úgy adtam.
2009. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, rosszul fogalmaztam...

Mennyit kell adni?Adagolsára gondoltam.

Köszi a válaszokat!!

2009. jún. 12. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ampullás kiszerelésben van,alkalmanként kell 1-et feltörni és belekeverni az anyatejbe,ami havonta esedékes-legalábbis nekem ezt mondta a doki. A tápszeres babáknak általában nem kell adni,kisfiam is csak az első adagot kapta meg születésekor.
2009. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Születéskor kapnak egy adagot, utána 1hetesen kell neked adni és onnan kell számolni az egy hónapot.Havonta egy ampulla anyatejes babáknál a szilárd ételek bevezetéséig. Én pl minden hónap 2.án adtam.
2009. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a doktornéni azt mondta 2 hetente kell adjam .
2009. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs 12.23-as. Tavalyig két hetente adták, most találták ki az okosok, hogy elég havonta egyszer. Csak azt tudnám, hogy a régen a babák hogy élték túl enélkül?! :)
2009. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!