Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák? Komolyan...

Kedves anyukák? Komolyan gondoljátok a amikor ilyeneket írtok? 7hónaposan már pár szót mondott.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 21:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%
én se szoktam vetíteni és én is jót nevetek ezeken!!De engem a szoptatás téma sosem zavart!!Most mi van abban ha valaki megkérdezi hogy van e tejed vagy szopik e még!!Szerintem ebbe semmi felháborító nincs!!!Olyan mintha azt kérdezné és szereti a banánt,mert ugye neki a tej az étel mért ne kérdezhetnék meg!!!
2012. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%
Ja ezt én is olvasta ma . Az én kisfiam 5 hónapos és egyazer úgy sírt bele a bébiőrbe hogy annnnnyyyaaa agggyyáaáá jaaaajajajjjaaaj, apával jót röhögtünk, de hát ez még csak gügyögés ez messze nem beszéd, addig míg nem tudatosan mondja a babára hogy baba pl. A barátnőm kisfia 10hónaposan épp nálam tette meg az első lépéseit mikor a barátnőm elment pisilni így ő nem is látta szegényt de én még ezt is a nagyon korai kategóriába sorolom
2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

kiskönyv:

"baba, mama, stb hangot hallat?"

:)

2012. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

nálunk első kisfiunk tényleg mondta tudatosan 6-7 hónaposan hogy mama, baba, de ennyi.


én saját szememmel láttam 7 hónapost szinte önállóan menni. A mi két kisfiunk 8 hónaposan állt fel, első kisfiunk simán ment innentől kezdve, második kisfiunk már óvatosabban tanult járni :)

2012. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%
A kisfiam akkor ráadásul angol szlengben beszél 6 hónaposan mert mondja sokszor hogy yeee(ah) :)
2012. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell mindent elhinni. :)

Nekem volt ismerősöm aki szerint a lánya 2 hónaposan FÚJ szót mondva fordult el a mellétől, és nem szopott többé. :D

2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%
Hm... a 8 hónap az is hihetetlen ideje annak még hogy ha azt mondom neki mond hogy pá pá akkor azt mondja tá tá, vagy ha kiabálunk a szobából apának akkor ő hangosan azt kiabálja hogy "atta".....!? Kérdező sajnállak :( A gyerekek nem hülyék... miért ne lenne hihető???
2012. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
10%
Én attól akadok ki hogy a nők elvárják hogy a szoptatás bárhol evidencia legyen ,aztán meg behisztiznek ha ilyeneket kérdeznek idegenek....most akkor mit is akarsz?
2012. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%
Az első lányom 2 éves koráig nem beszélt. 18 hónaposan kezdett gügyögni, addig még az sem nagyon ment, csak nagyon ritkán. 26 hónaposan folyékonyan nyomta, mondókázott, énekelt stb. A kicsi 7,5 hónaposan mondta hogy baba, vava(kutya), amma (alma), apa, 1 évesen már sokmindent mondott. 15 hónaposan folyékonyan beszélt. Most 2 év 3 hónapos. Logopédus és gyerekorvos szerint is korát megelőzően fejlett a beszélőkéje. Tud 20-25 mondókát, több gyerekdalt (pl A Part Alatt végig) Halász judit több gyerekszámát. Szóval nem minden gyerek egyforma. Attól hogy a tiéd nem mondja, nem biztos hogy a másik túloz, vagy hülye. Lehet hogy a te gyereked más részképességben sokkal jobb. Amúgy is olyan felesleges ezen túráztatni magad. Óvodás kor végére ezek a különbségek 99%-ban kiegyenlítődnek.
2012. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Halász Judit
2012. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!