Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák? Komolyan...

Kedves anyukák? Komolyan gondoljátok a amikor ilyeneket írtok? 7hónaposan már pár szót mondott.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 21:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Jó hát, az én lányom a hasamban angolul beszélt és tanult, 2 hónaposan meg már bilizett..

Te mindent elhiszel?! :))))))

2012. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
nem kell h elhidd,de a fiam 6 hósan mondta először h appa,papapa,mamma,baba. a lányom nem.de a fiam alapból korán érő tipus,8 hósan már ment. most is előrébb tart. vannak ilyen babák
2012. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%
7 hónaposan mondta azt ha jól értettem hogy :pápá..
2012. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

"appa,papapa,mamma,baba"

ezek közül egy értelmes szó van, a baba.

a többi : csak hangokat ad ki....

2012. márc. 13. 21:55
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik ismerősöm, akivel egyidősek a gyerekeink, azt mondta, hogy 6 hónaposan járt a gyereke :D

Más gyereke mindig többet fog tudni, mint a tiéd! Ez nagyon hülye szokás, és komolyan mondom, hogy értelmét nem látom, de én is ha találkozok egy kisgyermekes anyukával, akkor 90 %-ban szupergyereke van :) Én nem szoktam vetíteni, úgyis tudja az ember, hogy mi a reális a korának megfelelően.

Csak jót szoktam magamban nevetni ezeken, te se foglalkozz vele!


1 éves kislány anyukája

2012. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Engem meg a gyerekemet is rendszeresen kvázi idiótának néznek, mert mikor kérdezik hogy na mit tud már én nem kezdek el sorolni cirkuszi mutatványokat a másik amikor rákérdeznek hogy na beszél már?, jár már? stb és mondom hogy nem, vagy hogy anyut tud vau és bútorok mentén lépeget akkor szörnyülködve fejet csóválnak hogy valami baja van szegénynek?! De a kedvencem akkor is az marad, amikor vadidegen emberek képesek voltak megkérdezni az utcán hogy na és van tejed, szopik még? hát bazz'! :O :D
2012. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az én kisfiam is fennhangon magyaráz hogy DÁDÁDÁDÁDÁ és közben az ujjával mutogat. :D
2012. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

igen, komolyan gondolják :)

a baba gügyög és rámondják, hogy az márpedig tudatos volt :) látod, itt is... nem, nem túloznak az anyukák, ők tényleg elhiszik! meggyőzni meg úgy sem tudod őket, de nem is kell, csak azzal van a baj, hogy kezdő anyukék meg beparáznak, hogy az ő fél évesük meg nem beszél. miközben ugye másé sem ;)

2012. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Az én tesóm kisfia tényleg 6 hónaposan állt fel először, de ettől még nem lett zseni gyerek! :) Vannak ilyen gyerkőcök.

A kislányom meg "mond szavakat" persze-persze.......mikor rágcsálja a játékait és gügyög közbe néha úgy jönnek ki a hangok mintha egy szó lenne, de nem az :) Ezt hívják GÜGYÖGÉSNEK!!! (10 hós)

És tőlem is vad idegenek kérdezgetik még mindig az utcán, hogy mit tud? És ami az agyamra megy: SZOPIK?? Mondom, hogy nem és jön a következő kérdés: Miért?? Válasz: CSAK!! :) Sajnos sok a tapintatlan ember

2012. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Minden baba első szavai a:appa,papapa,mamma,baba" Ezeket a hangokat képesek kimondani.

Ha a büszke szülők ezt úgy értelmezik, hogy tudatosan kimondta az apa, mama szót, ám legyen, de mindenki tudja, hogy ez csak belemagyarázás.

2012. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!