Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltehetem a felbontott bébiéte...

Eltehetem a felbontott bébiételt jégkockatartóba a mélyhűtőbe, majd miután ott megfagyott, üveg tárolóba, de hagynám ugyanúgy a fagyasztóba?

Figyelt kérdés
Még csak szokja az új ízeket a babám, és nem szokott elfogyni a felbontott gyümölcspép 24 óra alatt, és a bontott bébiétel sem fogy el 48 óra elteltével. Nem szívesen öntögetem ki ezeknek a maradékát, de a sima hűtőben tovább nem tartható. Én meg nem eszem meg ezeket a maradékokat.
2009. jún. 8. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
En ugyan ilyet nem csinaltam, de nemsoka megint esedekes lehet, ugyhogy megjegyzem, es ki fogom probalni. En csak sima gyumolcspepet tettem el igy. Azt mondjuk friss gyumibol. De szerintem probald ki, szagold meg, es kostold meg, amikor felengedett. Ha ugyanolyan, mint volt, akkor jo. Amugy miert nem eszed meg? En imadom a bebikajat, altalaban nagyon fincsi. Nalunk nagyon jo volt, hogy amelyik nekem valamiert nem izlett azt a gyerekem se nagyon ette meg.
2009. jún. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Én szeretek fűszeresen enni, valószinüleg ezért nem ízlenek a bébikaják. A babáknak adható dobozos gyümipépeknek, meg nem olyan az íze, mint az igazi gyümölcsöknek.
2009. jún. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!