Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire figyeljek? Nem történhete...

Mire figyeljek? Nem történhetett baja?

Figyelt kérdés
Le esett a babánk az ágyunkról pont hasra az arca lefelé a padlón:(Nagyon sírt de 1 perc alatt abba is hagyta sírást.Át nyomkodtam,és nem fájdítsa sehol.Egy kis picike pup lett oldalt a fején!Mit csináljak?Játszik most nevet,és jól érzi magát 7 hós baba!Most ki vagyok,és magam okolom magamat!És ezt sosem bocsátom meg magamnak!!
2009. jún. 8. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szédül, hány, rossz a közérzete. Ezek az agyrázkódás tünetei. kb. 10 hónaposan az én kisfiam ugyanígy, de a járólapra esett..majd meghaltam, Apa elengedte Ő meg durr...kis puklival a fején megúszta.
2009. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy linkelek, de itt rengeteg választ kaphatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=leesett+az+%..

Sajnos szinte kivétel nélkül lepottyannak a babák.

Az én lányom is esett le, én is megkérdeztem, valahol a kérdések közt, ott lesz az enyém is. :) :s

2009. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felsírt az jó jel! Figyeld a viselkedését (túlzott aluszékonyság, hányás, stb) továbbra is, de szerintem nem lesz baj, ilyen szinte minden babával előfordul, bármennyire is vigyázunk!
2009. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!De olyan mind a villám,és mászik már.Épp annyi időre futottam ki,hogy a teáját be vigyem neki.Mi lesz később nem tudom,de már most halára rémültem:((
2009. jún. 8. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemigen van olyan baba, aki pottyanna le néha innen-onnan. Persze nagyon oda kell figyelni, de megtörténik.

Az én 1 éves kislányom tegnapelőtt a pelenkázóról esett le. Lehajoltam az áltata ledobott pelenkáért, ő meg 1 pillanat alatt letolatott a fenekével, ahogy a kanapéról megtanulta a leszállást. Nem lett semmi baja, de iszonyú szarul érzetem magam én is, mikor sírt.

2009. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!