Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 9 hós kislányom...

Anyukák! 9 hós kislányom elvágódott és beverte a kis fejét a parkettába! Milyen baja történhetett, milyen tüneteket figyeljek és meddig?

Figyelt kérdés
Hetek óta mindenbe felkapaszkodik, sokszor elesik, de mindig ott vagyok vele, fogom, támasztom, eddig nem történt semmi baj. Most viszont elég volt egy óvatlan pillanat. Percekig nagyon-nagyon sírt! Ez fél órája volt, azóta nyugodt, de én teljesen kész vagyok. SEGÍTSETEK!
2009. júl. 28. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt nem aluszékony esetleg nem vérzett az orra,eszik iszik jó kedve van akkor nincs gáz.Fog ő még nyagokat esni, kibirja a strapát a kis buksija:)nyugi!
2009. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond.De azért arra figyelj,nehogy hányjon,vagy belázasodjon,az lehetne agyrázkódás tünete,de erre nem kell gondolnod szerintem,ha már megnyugodott.

Nem ijesztgetni akartalak,csak kérdezted,hogy mire figyelj...


Ne idegeskedj,ha megnyugodott,valószínű nincs semmi gond.Mindentől sajnos nem tudod megóvni...

2009. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmi gond

én mindig mutattam neki egy játékot,és néztem a szemét,hogy tudja e követni,figyel e rá

nem tudom hogy jó e ez valamire,csak ösztönből csináltam,mai napig,de már 3 éves.azért ma már jóval nagyobbakat esik,mint 9 hósan....:-)

2009. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha rögtön felsírt,akkor nincs semmi gond.

Az én egy évesem is ő kisfiú akkorákat esik,hogy nézni is rossz.

Ha azóta nyugodt,szerintem ne aggódj!

Arra kell figyelni,hogy nem aluszékony-e,van-e étvágya és olyan-e a kedve mint szokott.

2009. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

eszméletvesztés, hányás

szokatlan viselkedés

2009. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom leesett a fotelből és lett egy nagy pukli a fején. A doki azt mondta, hogy ha az ő gyereke, nem is vitte volna orvoshoz. A mozgását figyeld, milyen koordinált, nem szédül-e esetleg, hányás lehet jel még. Ha azonnal felsírt, akkor nem volt eszméletvesztés. Pár napig figyelni kell, bármi szokatlant észlelsz, akkor doki. A gyerekdoki azt mondta, hogy az édesanyák nagyon jól megérzik a viselkedés kapcsán, ha baj van. Hagyatkozz nyugodtan az ösztöneidre, ha nincs különösebb látható jel, csak a viselkedése nem megszokott.
2009. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem érzékelek a kicsin semmi szokatlant, de továbbra is figyelem, ahogy javasoltátok!!! Minden jót nektek!
2009. júl. 29. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!