Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova lett erröl az oldalról a...

Hova lett erröl az oldalról a sok jószándékú, kedves kismama, anyuka, és miért jött helyettük ennyi bunkó?

Figyelt kérdés
Mikor terhes voltam,véletlen találtam erre az oldalra,és itt ragadtam,mert annyi támogatást,kedvességet,segitséget kaptam,most meg teszek fel egy kérdést,és aki ir,csak kioktat,lenéz,lehurrog.Én nagyot csalódtam.Sok nö mikor terhes,akkor egyenrangúnak gondolja még magát a többi kismamával,de ha megszül,meg lenéz mindenkit,pedig nem csak ö nevel gyereket.Multkor tettem fel egy kérdést,hogy nem baj-e,hogy evett a krumplifözelékemböl a 8 hós babám,erre mindenki lehurrogott,csak egy-kettö jószavú választ kaptam.Azóta meg sorra ez van.Mi történt itt.
2009. jún. 5. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve fedeztem fel ezt az oldalt, és ugyanez a benyomásom, mint neked. Akkoriban tök normális válaszok voltak, ilyen "egymás torkának ugrós" dolgot nem igazán lehetett látni. Talán csak egy-két tényleg kényes témánál, mint a dohányzás a terhesség alatt, vagy az abortusz. De egy ideje már mindennapos a durva hangnem. Én kérdezni ebben a témakörben már rég nem szoktam emiatt, csak néha válaszolni, ha olyan a kérdés, amiről nem véleményt, hanem tapasztalatot kérnek. Amit most írtam, azt is inkább tapasztalatnak, mint véleménynek szántam.
2009. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyik jó indulatú válaszoló aki nem hurrogot le az említett kérdésnél. Sajnos teljesen igazad van, nagyon megváltozott az emberek hozzáállása. Én már nem is kérdezek, inkább keeresek, hátha megtalálom a választ.
2009. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! azt hiszem én inkább a jószándékúak táborát gazdagítom, de őszintén szólva, sokszor nincs is kedvem válaszolni kérdésekre, mert jön a lehurrogás, lepontozás, veszekedés...

akkor emberelem meg magam, hogy mégis "beírjak", ha látom, a kérdező csak hideget kap, vagy buta válaszokat és nincs, aki hasznosat tanácsol.

de szerencsére -tapasztalataim szerint- vannak még itt nagyon rendes anyukák, legutóbb is olyan tündér volt valaki amikor segítséget kértem, hogy el sem akartam hinni. KÖSZÖNÖM MINDEN JÓSZÁNDÉKÚ ANYUKÁNAK, KISMAMÁNAK A SOK SEGÍTSÉGET! remélem, nem tűntök el...

2009. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ha látom,hogy vita van is nemtudom megállni,hogy ne válaszoljak:D

A te kérdésed nem láttam:)

Engem inkább amúgy az bosszant,hogy mindenki azt hiszi(tisztelet a kivételnek),hogy ő az isten,ő tud mindent a legjobban,ha nekem más a véleményem rögtön 0-ra pontoznak.Ha én azt mondom vigye dokihoz lepontoznak,ha azt mondom ezzel nem kell lepontoznak,ha azt mondom pár falat nem árt lepontoznak.De tényleg nem bírom megállni,hogy ne válaszoljak,pedig nem kellene,sőt fel sem kellene ide járni,mert csak elbizonytalanítanak,vagy felidegesítenek,volt már,hogy elkezdtem a sírást is,úgy felidegesítettek.Inkább google,vagy védőnő ismerősök,ahogy írták

2009. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most már értem hogy néha miért kapok csak egy választ a kérdésemre. Már sokan nem szeretnek válaszolni, nehogy veszekedés legyen belőle, vagy lepontozzák a választ. Ez olyan szomorú. Én is azóta járok ide, mióta terhes lettem. Régebben tényleg kaptam sok hasznos választ, de mostanában csak a lehurrogás van. De miért?

Pedig nekem csak ez az egy segítségem van, ha valamit nem tudok. Külföldön élek és nincs kivel megvitatnom a babával kapcsolatos dolgokat. :(

Remélem azért ti nem tűntök el és számíthatok egy kis segítségre a későbbiekben is. :)

2009. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, sajnos én is úgy vagyok vele, hogy inkább nem írok választ, mert a sok MINDENHATÓ ANYUKA, aki mellesleg mindent tud, (mégis itt van az oldalon) lehurrog és lepontoz, pedig csak azt írom amit én tudok illetve olvastam, vagy tapasztaltam!
2009. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!