Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova lett erröl az oldalról a...

Hova lett erröl az oldalról a sok jószándékú, kedves kismama, anyuka, és miért jött helyettük ennyi bunkó?

Figyelt kérdés
Mikor terhes voltam,véletlen találtam erre az oldalra,és itt ragadtam,mert annyi támogatást,kedvességet,segitséget kaptam,most meg teszek fel egy kérdést,és aki ir,csak kioktat,lenéz,lehurrog.Én nagyot csalódtam.Sok nö mikor terhes,akkor egyenrangúnak gondolja még magát a többi kismamával,de ha megszül,meg lenéz mindenkit,pedig nem csak ö nevel gyereket.Multkor tettem fel egy kérdést,hogy nem baj-e,hogy evett a krumplifözelékemböl a 8 hós babám,erre mindenki lehurrogott,csak egy-kettö jószavú választ kaptam.Azóta meg sorra ez van.Mi történt itt.
2009. jún. 5. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
én csak most ébredtem bocsi :)
2009. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van. Én is sokszor azt veszem észre, hogy ha kérdést írok ki, vagy lehurrognak, vagy kioktatnak vagy a mi még rosszabb, hatalmas veszekedés tör ki a válaszolók özött miatta. Pedig tényleg nem rossz szándékkal kérdez seni szerintem, hanem azért, mert tanácsot szeretne kapni.. Aztán meg jön az általad is írt mindenféle. Nem értem sokszor, hogy miért van ez. Lehet, hogy néhányan azt gondolják, hogy csak az ő véleményük helyes, a másé biztosan csak rossz lehet. Egyébként én nagyon ritkán kérdezek, mert van már nagy gyerekem is, de még így is sokszor meggondolom, hogy válaszoljak-e egy kérdésre, mert vitatkozni nem szeretnék. Ne is foglalkozz azokkal, akik piszkálódnak, a te babád, te ismerd őt és nem fogod elrontani! Minden jót Nektek!
2009. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

itt vezetik le a feszültséget amit a gyerekük okoz : )

Nekem is ez amugy a tapasztalatom

2009. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én nem láttam a kérdésedet akkor , de az lett volna a válaszom nem baj.Főleg , ha semmi baja nem lett utána .A keresztfiam petrezselymes krumplit evett mert megkívánta a szüleitől és akkor még csak 6 hónapos volt. Semmi baja nem lett.Sokan betartják azt , hogy 1 éves korig és utána semmilyen tejes ,rántásos , habarásos dolgot nem ad a gyerekének.Egy - két falattól nem lesz semmi baja .Gondolom nem egy nagy tányérral adtál neki.Ha nem fájt a hasa és más rossz reakció se volt akkor nem baj.Ha igen , akkor tudod , hogy máskor neadj neki belőle. Most azt mondták nekik , hogy kapjon tejterméket,túrót, tejet mert a csontjainak szüksége van rá.Ehhez vajon mit szólnának szerinted?7 Hónapos lesz.27.hetes km.
2009. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Nem foglalkozz a hülyékkel, remélhetőleg vannak itt még értelmes emberek! Né is a terhesség alatt találtam az oldalt és azóta sok jó tamácsot kaotam, szelektálj csak arra figyelj ami hasznos! A krumplifőzelékes témánál nem voltam itt, nem nagyon hagy a babóca netezni! De ha jól értem akkor a 8 hós babádat megkínáltad a behabart krumplifőzelékből. Nem értem a többiek gondját ezzel, először is minden baba más. Tök röhely, hogy kiközben hangoztatjuk, hogy mindenki egyéniség egyengyereknevelést alkalmaznánk! Szerintem te vagy az anyukája és nem arról van szó, hogy a 4 hós gyereknek adtál! 8 hósan a krumpli teljesen ok a tejföl és a liszt pedig: szerintem biztos nem abban úszott! Ízlett nek? Akkor meg? Tudom, hogy nem jó érv de szerinted a régiek mivek etették a gyerlelet? Egy 1987-es könyvben pl. azt olvastam, hogy a 7 hetes babának már almát adtak. Mondjuk ez sem jó, túl korai szerintem, de azok a gyerekek is élnek, nem haltak meg tömegesen. Bocsi kicsit elkapott a hév!
2009. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
örülök,hogy egyet értünk:) nem lett semmi baja szerencsére,söt azóta mégtöbbet kapott belöle:) (csakhogy x-be álljon a sok okostojás szeme) :o) minden jót
2009. jún. 5. 08:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is csalódtam párszor,de már nem reagálok vissza semmit ha olyan választ kapok vagy olvasok valakinél.Nem érdemes vitatkozni,veszekedni, ahelyett inkább keresek olyan kérdést amiben tudok segíteni valakinek,mégha másoknak nem tetszik amit írok mert lepontozzák....Különbözünk egymástól ezért különböző megoldásokat látunk jónak. Fogadjuk el! Az esett a legrosszabbul, hogy a tejem apadni kezdett és segítséget kértem, mire az egyik hölgy ezt válaszolta:"mit rinyálsz,örülj hogy van tejed" Ez nagy segítség volt nekem :)
2009. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ezt én sem tudom,de van,hogy csak úgy lepontozzák az embert,mert tanácsot ad,vagy elmondja véleményét!

Én azt nem értem,hogy miért nézegetik az ilyen oldalakat,ahogy te írtad ha bunkók?!bocs az offért!

Manóm 6 hónapos és terhességem óta ide járok,de már kaptam hideget-meleget!

2009. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem láttam a kérdésedet, de én is adta már az enyémnek főzeléket 8 hós korától. annyi "károm" lett belőle, hogy nem ette meg többet a bébiételt, mert jobban ízlett neki a főztöm :) És amikor mentünk valahova, jó lett volna ha csak bedobok egy üveges kaját.


Most elmúlt 3 éves a gyerekem, semmire sem allergiás, mindent megeszik, nem válogat :) ennek én nagyon örülök.

2009. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vita nem gond,a baj ott kezdődik,amikor valaki a véleményét kizárólagosnak és megkérdőjelezhetetlennek tartja,illetve ha nem tudja a hangnemét megválogatni.

Én keveset kérdezek,mert inkább googleban nézek utána vagy a saját fórumomon kérdezem a hasonló helyzetben levő anyukákat.

azt is hozzá kell tenni,hogy némely kérdés olyan elborzasztóan primitív,minden ismerethiányt nélkülöző hogy azon gondolkodom,ilyen ember egyáltalán létezik? (nem rád gondolok)

Aztán a pontozás: Sokszor az kap pozitívat akivel egyetért a pontozó,én is jártam már úgy hogy egy kérdésre több oldalról körüljárt teljes választ adtam,és 43%ot kapott,felettem meg aki visszakérdezett hogy mi a kérdés lényege,100%-on állt...

Na lényeg a lényeg,sok a bunkó,de a válaszok tartalmából és megfogalmazásából el tudod dönteni,érdemes-e megfogadni,a többit meg magasról... :)

Minden jót :)

2009. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!