Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerbabáim lesznek, hogy...

Ikerbabáim lesznek, hogy helyezzem el a kiságyat?

Figyelt kérdés
ikerbabáim lesznek, és nemtudom hogy rakjam a kiságyat hogy babáimnak a legjob legyen.
2008. ápr. 8. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratula a babákhoz.Szerintem / bár nekem nincsenek ikerbabáim és a leendőbeli babókám is még a pocakomban van/ én úgy tenném, hogy vennék egy sarok pelenkázó komódot és az egyiket a jobb a másikat a bal oldalára.

22 hetes kismami

2008. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia !!!!!


Gratulálok !!! Nekem ma két hetesek ma az ikerbabáim :-))

Összeszereltem én is a két kiságyat, és minden helyen kipróbáltam , hogy hova tegyem a szobába.

A kórházban egymás mellé fektették Őket és, ez láthatólag megnyugtatja Őket. Összebújnak....

Itthon maradt ugyanez... :-)) . Úgyhogy kizárólag az egyik ágyat használjuk. Egymás mellett alszanak, és semmi probléma velük. Persze ezt csak akkor tudod betartani ha nem ébresztik fel egymást. Nálam bevált, ha az egyik sír is egy kicsit, nem zavarja a tesóját.

Sok sikert kívánok !!!

2008. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, eleinte jobb nekik együtt, hiszen a pocakban is megszokták már egymást.
2008. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egy ágyba tenném őket eleinte, amíg elférnek. Ha már zavarják egymást, kialvatlanok, akkor lehet őket külön is tenni, meg ha már tényleg kicsi nekik a hely.
2008. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!ikerlányaim 13 hónaposak, öt hónapos korukig egy kiságyban aludtak (hosszában voltak téve, tehát a lábaik voltak középen, egymással szemben). Soha nem volt gond az alvással!

Amikor külön ágyba kerültek, azt pedig egymással szemben, de max. 1 m- es távolságban helyeztük el, mert nem szeretnek távol lenni egymástól!

2008. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!