Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem baj, ha 2 hónapos ikerbabá...

Nem baj, ha 2 hónapos ikerbabáim csak egy-egy mellből szopnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindegyiknek megvan a sajátja. Azért alakult így, mert az egyik mellemen kisebb a mellbimbó és azt csak az egyikük volt hajlandó elfogadni. Remélem azért így is sokáig (legalább 6 hónapos korukig) fogom tudni őket szoptatni!
2011. júl. 2. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, miért lenne baj? Mindkét melled ürül, mindkét baba szopik, miért kéne váltogatni?

Nagyon sok sikert nektek!

2011. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj,megoldottad gyakorlatiasan,hogy mindenkinek jó legyen.:)

Előfordulhat,hogy tudod őket szoptatni.Én egyet szoptattam,egynek fejtem (nem az enyém volt) 10 hónapig.:)

2011. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:

Nem baj, ha nekik így a kényelmes és megfelelő, akkor így. Vannak babák, akik lestoppolják az egyiket amguknak, másoknál meg mindig váltogatni kell.

Ha konzekvensen mindig ugyanoda kerülnek, akkor abszolút az ő igényükhöz fog alkalmazkodni az adott melled is. Szóval esetleg készülj fel, hogy nem lesz egyforma idővel, ha a két prücsi nem egyforma étkű. De asszem ez legyen a legkisebb baj. :)

Csak így tovább!

2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet bár mi még csak 1,5 hetesek vagyunk és pont azon gondolkodtam hogyan tegyem fel a kérdést.

Ezzel megkaptam a választ.

További sok sikert az ikrekhez remélem neked nem olyan sirosak mint nekem:-)))

2011. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Kedves Utolsó válaszoló: sajnos az enyémek is elég sokat sírnak, bár már kezdem kiismerni őket és rájöttem, hogy akkor sírnak nagyon amikor álmosak. A legrosszabb az, amikor egyszerre sírnak. Olyankor szeretném, ha lenne még két kezem és mindegyiket felvehetném. :-)
2011. júl. 4. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnap este én is így voltam vele.:-)

Apa sajnos melozik mert behivták egyedül vagyok velük este és azt sem tudom mikor meilyket kapjam fel.

Viszont az eggyütt szoptatás már megy.

2011. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!