Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Nem eszik már két...

S. O. S! Nem eszik már két napja 7 hós babám?!

Figyelt kérdés
Minden előjel nélkül egyik napról a másikra nem hajlandó semmit megenni! Csak teát iszik, azt is egy nap max 150ml. Előtte úgymond jól evett reggel 190ml tápszer,190 főzi,60gr gyümi,200 tejpép. Stb. Talán a foga lenne? Már egy hónapja kint van az alsó kettő. Van valakinél ugyanilyen teljes étel elutasítás?
2012. febr. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd már át ezt a kérdést a Babák rovatba ott sokan tudnak segíteni! Lányom is 7 hós, de itt tök véletlenűl találtalak meg! Tápi se kell neki semmi?
2012. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
soha nem fogom megérteni, hogy az ilyenekkel kapcsolatban miért nem orvoshoz megy az ember, miért gyakorikerdesek.hu-ra írja ki a kérdést, ahol olyanok is válaszolnak, akiknek közük nincs a témához.
2012. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

igen szerintem a fogzás miatt lehet!Nekünk is volt ilyen!

És után meg nemgyőztem neki adni a ennivalót mert ugy ki volt éhezve!

Én törtem neki kruplit vajjal és abból eszegetet a harmadik nap de az első két nap szinte semmit!

Azóta már nagy nőcsábász lett belőle!3 éves kisfiu anyukája!

2012. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves második azért írtam ki ezt a kérdést mert a dokinő csak annyit mond mindig,hogy váltsak tápszert,de tudom,hogy nem ez a baj!Ha nem tetszik ne válaszolj,nem is értem mért vagy itt..
2012. febr. 17. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyan ez volt 1 hete!! Azóta a cicit sem fogadja el. Fogzik, jön a felső 2. De semmit nem akart enni, mert fájt neki, de azért tényleg beszélj a dokival...

Egyébként az ínye dagadt?


Pár napja 8hós...

2012. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!