Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ma feltűnőbben...

Más babája is ma feltűnőbben sírós? Talán az időjárás?

Figyelt kérdés
az 5 hós fiam kikelt magából sír csak sír kézbe akar lenni, nem szokott ilyen lenni mi lehet vele?
2009. jún. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 4 hónapos, ugyanezt csinálja ma. Tuti az időjárás. Jön a melegfront.
2009. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 5 hónapos.Egész nap vagy sír vagy alszik.Semmi nem jó neki.Már úgy sajnálom.
2009. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 8hós, nagyon jó baba, ha fent van sincs vele gond, de ma semmi sem jó pár percnél tovább, állandóan fel kell, hogy vegyem, pedig utál kézben lenni.

Én is az időre gondoltam.

2009. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hetes, tegnap este 10 körül rákezdett, fél5kor tudott elaludni. Ma ugyanez a helyzet, sír, ha nincs ölben. Pedig máskor szépen elalszik szopi után... Remélem hamar vége lesz ennek az időszaknak. Már úgy sajnálom:(
2009. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is beállt a sorba, de. 11-től kis szünetekkel csak sírt máskor leteszem és hipp-hopp már alszik is. Most lementem vele sétálni egy nagyot és igy is nagyon nehezen aludt el. Du. folytatta, remélem holnapunk jobb lesz, lehet h a frontokat érzik egyik nap meleg másiknap szél hűvős. Hát én erre fogom ezt a mai síros napot.

üdv. mindenkinek

1 éves baba anyukája

2009. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!