Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha az időjárás...

Nagy baj, ha az időjárás miatt kimarad pár nap séta?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mondjuk ha napokig esik az eső vagy a hó és nem lehet kimozdulni,az mennyire baj?Mert hát itt a tél és nem tudom mi a szokás,első babám 4 hónapos.És ki mit csinál ilyenkor?
2010. dec. 1. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha esik én nincs esővédőd vagy te nem szívesen mész ki, nem gond. Ilyenkor naponta többször is szellőzted a lakást! A hóesés nem akkora gond, én olyankor mindig kivittem a gyerekeimet. Ők jót aludtak, én meg szellőztettem kicsit az agyamat.
2010. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
-10 fokig ki lehet menni, eső ellen esővédő, szél ellen arckrém és ellenző, hideg ellen szintén, plusz réteges öltözködés.
2010. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csak szellőztesd a szobát. Tegnapelőtt én sem vittem le. Tegnap egy órát voltunk lent, de elég is volt neki is :) Én azért csak egy napot szoktam kihagyni, tehát a következő nap azért leviszem picit, bármilyen idő is van. Az enyém 7 hónapos.
2010. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam szellőztetni,hogy a másik szobában kinyitom az ablakot és nyitva hagyom az ajtót.Így jön is be levegő,meg nem kell megfagyni.Ezt többször is megcsinálom egy nap.Remélem,hogy holnap már lejutunk.Köszi a válaszokat
2010. dec. 1. 16:11
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Itt sokan írják, hogy esőben, szélben, ködben is kimennek, miért??? Én nem megyek ha esik, ha ködös, ha nagyon ronda idő van és a babám 11 hónaposan még nem volt beteg, még csak az orra sem folyt! Ezzel a "kötelező kimenetellel" nem értek egyet, egyáltalán nem lesz semmi baja ha nem mész ki vele mindennap!
2010. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, te is vinnéd, ha a gyerek igényelné... Az enyémek, míg picik voltak, nem tudtak bent aludni... tehát jól beöltöztetve kivittem őket a babakocsiban. Később meg csak nyüszögtek, nyűglődtek, ha elmaradt a megszokott kint lét... tehát kimentünk. Mind a 4 nagyon egészséges, erős gyerek, 2 éves korukig csak a kötelező vizsgálatokkor látta őket orvos... még akkor is, amikor már a nagyok közösségbe jártak.. Persze, nem mondom, hogy ha kimarad 1-2 nap, az húúú, de nagy baj. Csak tudom, hogy nem minden gyerek bírja nélküle..
2010. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyet értek az utolsó válaszolóval.Anyukám gondozónő és Ő azt mondta,hogy erős szélben,ködben,esőben,hóesésben ne vigyem ki,még nagyon kicsi ehhez.Kíváncsi voltam,hogy mások,hogy szokták.Meg az rendben van,hogy egy nap kimarad,de ha mondjuk több?
2010. dec. 1. 16:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat 16:24-essel,de mindenkivel igazából,mert ha a gyerek meg igényli,ha hisztizik séta nélkül vagy menni kell a tesóért,az is más.
2010. dec. 1. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gond,gyakran szellőztesd a lakást.
2010. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ma mentem volna, de 23 hónapos kisfiam ezt mondta: "Anya, baba nem megy, baba fázik, csak ablakból nézem hót.Hideg van." Azt hittem megzabálom. :)
2010. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!