Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha az időjárás...

Nagy baj, ha az időjárás miatt kimarad pár nap séta?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mondjuk ha napokig esik az eső vagy a hó és nem lehet kimozdulni,az mennyire baj?Mert hát itt a tél és nem tudom mi a szokás,első babám 4 hónapos.És ki mit csinál ilyenkor?
2010. dec. 1. 15:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát,aki már tudja,hogy mit akar és el is tudja mondani,az szuper.Édes lehetett.
2010. dec. 1. 17:33
 12/14 A kérdező kommentje:
Az én kisfiamat nem zavarja,hogy nem mentünk,nagyon nyugodt és fél 4 óta alszik,már 2 órája.Egész nap álomkór van rajta.
2010. dec. 1. 17:37
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk menni kellett ma is,mert a fiamon láttam hogy unatkozik,pedig próbáltam lekötni meg van sok játéka,de egyik sem érdekelte csak az hogy mehessünk ki. Annyira örült a drágám a hónak,mondogatta hogy "jéééé,áááá,hűűűű",és közben tapsolt. Hazafelé már szépen bealudt a kocsiban:)
2010. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Ha nagyon rossz az idő, akkor csak szellőztess, a friss levegő a lényeg. Mi sokat járunk, de vannak napok, amikor nem, vagy mert annyi dolog jön össze,hogy egyszerűen úgy alakul, vagy van hogy nagyon ramaty idő van, amikor én sem szívesen megyek ki. De ma voltunk, a lányom nagyon élvezte a havat, főleg ahogy ropogott a lába alatt a friss hó, csak úgy topogott benne. :) 14 hónapos.
2010. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!