Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bevezettétek a gluténtmik...

Akik bevezettétek a gluténtmikor és hogy csinálták?

Figyelt kérdés

A Babám 5 hónapos, 2 hét múlva tervezem, de bizonytalan vagyok. Ti hogy csináltátok? Babpiskótával, babakéksszel?

Kenyeret mikortól adtok a piciknek?


2012. febr. 17. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kekszet reszeltem az almájába.
2012. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heti 2db.kekszet reszelj le és vagy lefejt anyatejbe vagy tápiba keverj bele naponta valamennyit.Nekem dokim mondta igy csináljam.
2012. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdtük, gabonapéppel. Teheted anyatejbe, tápszerbe. 6 hónapos kora óta kap babakekszet is a gyümibe, már elszopogatja a babapiskótát és a kenyérhéjat is kb. két hete. Most lesz 7 hós.
2012. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem betöltötte a hét hónapot, mikor a leveskéjébe, főzelékébe tettem egy-egy kiskanál babadarát, csak ha betölti a nyolcat, adok neki babakekszet.
2012. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milupa 7 gabonás gabonapépet kevertem a gyümijébe, 6 hónapos volt, 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást. kenyeret, ill kiflit kap kb 7 hós korától rágcsálni, addig babakekszet vagy gabonapépet kapott
2012. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos múlt. Babakekszet reszeltem a gyümölcshöz.

Napról napra többet tettem bele.

2012. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!