Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen? Lányom már 10 hos,...

Mi legyen? Lányom már 10 hos, nem mászik, kúszik...

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk tanácsadásra. Vidám kiegyensúlyozott, stabilan ül, meg a popsiján tolja hátrafele magát. De aggódom érte. Pénteken dokinénivel beszélek, és tegnap 1 ismerőstől kaptam telszámot Dévény tornáshoz...legalább a felmérést már non szükségesnek találom. Ti mit gondoltok?
2009. jún. 4. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia !Az én kisfiam egyáltalán nem mászott és nem is kuszott,egyből felált kb.ennyi idősen mint a te babád:) bennem fel sem merült,hogy valami baja lenne,nem is lett,ma már 10éves nagyfiú :) a kislányom 7 hós és ő már most kúszik :) nem egyformák a babák,sok babánál teljesen kimarad a mászás,a hugom első babája sem mászott,ő 8 éves,és kitünő tanuló :)Minden jót
2009. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, minden baba más...de a felállással sem probálkozik még. Egyébként minden ok vele, nagyon értelmes, és fogékony baba....nemtom mi legyen.
2009. jún. 4. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
én vagyok megint,ha ennyire aggodsz akkor a köv.tanácsadáson mond a dokinak,hogy mik az aggódalmaid...de lehet mire mentek már állni fog :) az én lányom mint mondtam 7 hónapos,és olyan kis vékonyka 6kg,de erős izomzatú,azon gondolkodtam vajon mokor fog ő felülni ,erre ha hiszed ha nem aznap egyedül felült,tegnap elött :) azóta rendszeresen csinálja,egyik napról a másikra :) Minden jót,remélem minnél elöbb megnyugtató választ kapsz vagy az orvostól vagy a babádtól :)
2009. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

holnap megyünk tanácsadásra a dokinénihez, és ugyis szoba kerül a dolog...multkor- 4hete- ő is kérdezte, h mászik e vagy probál e felállni

köszönöm válaszod!

2009. jún. 4. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom átlagos súlyú és magasságú, 10,5 hónaposan kezdett el mászni, a kúszást kihagyta. Az alapján, amit írsz, sztem tök felesleges a dévény-torna, de persze, ha ez megnyugtat menj el. Nekem eszembe sem jutott, pedig nekem is mondták, hogy jé, még nem jár, nem mászik 10 hónaposan? Hát nem :) Ne aggódj és ne erőltesd!!!
2009. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát marad a várakozás...és boldog babázást nektek!

2009. jún. 4. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azért jobb, ha megnézeted. A környezetemben is van olyan kisbaba, aki nem mászott, kúszott, egyszer megnézték, megmozgatták (valószínű, hogy le voltak tapadva az izmai), és utána elkezdett kúszni, mászni. Persze nincs elkésve, meg minden baba a saját tempójában fejlődik, de ha mégis van valami probléma, minnél előbb megtudjátok, annál előbb lehet segíteni neki. Speciális mozdulatokat, játékos gyakorlatokat mutatnak, ami a motiválásában is sokat segíthet.
2009. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4000 Ft egy felmérés a Dévényeseknél. Szerintem ennyit megér, hogy ne aggódj feleslegesen vagy ha mégis van valami fejlesztendő terület, akkor az mielőbb kiderüljön. A helyedben elvinném, ártani nem tudsz vele, sőt!
2009. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, épp tegnap beszéltem ismerőssel, aki tud telefonszámot adni (Dévény féle tornáshoz)- és legalább a felmérésre kiváncsi lennék...utána pedig inkább most 2-3 alkalom torna, de tudom, hogy megtettem amit kell.
2009. jún. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!