Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem ra hogy tobb...

Hogyan vegyem ra hogy tobb tapszert igyon?

Figyelt kérdés
Kislanyom 10 honapos mult. Mar keves a tejem szeretnem potolni mert nagyon keveset szopik (40-450 gramm) reggel es este. De tapszerbol nem akar meginni 60-70 ml-nel tobbet. A dokino szerint kb 400 ml-t kellene megigyon. Mit tehetnek?
2009. jún. 3. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald beletenni a kedvenc izeit.En is azt csinalom.Gyumiket.En egy pici rostos levet teszek bele,csakhogy ize legyen.Nekem sem akarta megenni,a dokino ajanlotta.
2009. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Sparban lehet kapni babának valo kakaóport, szerintem próbáld ki azt, általában szeretik a babák.
2009. jún. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk. Én igazi vaniliarudat vettem, abból kapartam bele egy kicsit, és úgy nagyon ízlett neki!
2009. jún. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!