Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá 13hónapos...

Hogyan vegyem rá 13hónapos kislányomat hogy megigya a tápszert, vagy a tejet? Kérlek titeket próbáljatok segíteni mert ez borzasztó.

Figyelt kérdés
Pénteken 39 fokos láza volt és kiderült hogy hólyagos mandula gyulladása van.A hétvégén szépen rendbe jött már nem lázas eszeget is,de a tápszert nem hajlandó megenni,se este se reggel pedig reggel már 12 óra telt el az előző evéstől.Eddig neki is mint sok kortársának ez volt a vacsi meg a reggeli,most viszont tanácstalan vagyok.Már kipróbáltam az álom etetést,a kakaót,a vaniliás tejet,ahideg tejet,acukor néküli tejet és persze a tápszert amit eddig is evett napi 5-6dl.MIT TEGYEK SEGÍTSETEK!!!
2009. jún. 22. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom most a betegség miatt nem issza meg...gondolj bele, ha neked fáj a torkod, mandulád, még a nyelés is nehéz. Sztem ne erőltesd. Amit megeszik, annak örülj...legyél egy kicsit türelmes, ha nem fáj majd semmije bizti megint inni fogja majd
2009. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nálunk is hasonló volt a helyzet, volt egy enyhe megfázása, akkor egyre kevesebb tejet ivott, végül semmit. Már eltelt azóta több mint egy hónap és még mindig nem issza. Én is mindent kipróbáltam már(kakaós, cukros..), de folyékony tej semmilyen formában nem kell neki. Szerencsére a joghurtot, túrót megeszi, én ezekkel pótlom egyelőre.

Ő is 13 hós. Sajnos a gyerekorvos sem tudott rá semmit mondani.

2009. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!