Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel vegyem ra a babamat, h...

Mivel vegyem ra a babamat, h ejszaka legalabb egyen tapszert, ha mar napkozben nem akarja?

Figyelt kérdés

5 honapos a kisfiam,es 1 hete mar nem tudok neki anyatejet adni,igy csak a tapszer maradt neki amit kb.4 honapos koratol kapott,mert a tejcsi mar akkor keves volt neki.

A tapszert viszont 4 napja nem akarja megenni,se nappal se ejszaka,pedig ejszaka nem erdekelte,h mit eszik csak ehessen.Es most nem kell neki,viszont felkel 3-om orankent es reklamal,h ehes,de ezt akkor sem fogadja el,mar probalkoztam tobb fajta tapszerrel,de egyik sem kell neki,igy csak a tea maradt amibol viszont 100-150 ml is megiszik,ha nem adok neki akkor siras van.

Napkozben zoldseget,gyumolcsot,tejpepet eszik,de ejszaka es hajnalban mit tudok neki adni a tea helyett amit cumisuvegbol tudna megenni?

Koszonom a segitseget


2009. jan. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
sztem a tea tökéletes, sztem csak szomjas s nem éhes...amint én fiam is kapott mást 4 hós korától nem kelt éjszaka, ha igen akkor inni, de áltban már végigaludta...sztem ne adj neki éjjel már enni főleg ha enm is igényli
2009. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj,h 3-om orankent felkel,es megiszik 1,5 dl teat.Aztan alszik megint 3-om orat es ujra ennyit iszik.

A doktorno azt mondja,h ilyen koru babanak meg kell a tapszer,de hat hogyan adjam neki,h nem eszi.Nem tomhetem bele.

2009. jan. 30. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőbe vagyok, én teával kevertem a tápszert, próbáld ki.
2009. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

1 eves korukig kell a tapszer, mondd a dokinak, hogy egyiket sem szereti, ajanljon valami finomat a babadnak.

Teatol nem fejlodik a gyerek, ez nagyon rossz megoldas!!!

2009. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, h hülyeség, amit gondolok, de ha olyan tejpépet veszel, mint én, akkor az helyettesíti a tápszert, nem? A miénkre rá van írva, h 35 % tápszert tartalmaz.

Nem hinném, h a tejpép mellett (főleg, ha gyümit, zöldséget is eszik) olyan nagyon nagy baj lenne, ha éjszaka teázik. Miért kéne éjjel is ennie? Mi sem eszünk éjjel, rengeteg baba is átalussza az éjszakát, így ők sem esznek éjjel. Az, h a fiad felkel, nem baj, de sztem nem szükséges, h éjjel tápláló kaját kapjon, ha nappal rendesen eszik.

Én pl a tejpépet este adom vacsinak (8 körül) és a lányom reggel 5-ig alszik tőle. Ja, és kb este 10-ig van ébren.

Még azt próbálnám a helyedben, amit régen csináltak, amikor nem volt ennyi vacak, amivel most tömjük a gyereket. Tegyél egy nagyon pici darát a teába, úgy laktatóbb.

Vagy a másik, ami eszembe jut, ízesítsd be neki a tápszert. Valszeg nem tetszik a fiadnak a viszonylag édes, ízes zöldség és gyümi után az a mű, ízetlen sz.r. Már bocsánat, én megkóstoltam és sztem rettenetes!

Vegyél gyümölcs- v szőlőcukrot, azzal picit ízesítsd, ha már másképp nem megy! (nem a legjobb az édes ízekhez hozzászoktatni, de ha csak kicsit teszel bele, talán megeszi a tápszert)

2009. jan. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat.

Tejpepet is adok neki altalaban reggel,es este,es alszik tole 3-4 orat,de sajnos meg most ejszaka is felkelt,es a teat nyakalja csak.De megprobalom azt a teas megoldast hatha ugy megeszi.Igen nekem is azt mondta a doktorno,h meg annyira pici,h szuksege van a tapszerre,de ha nem eszi beleeroltetni nem tudom,de amiket tanacsolatatok kiprobalom mindet,es remelem tenyleg sikerrel jarok.

2009. jan. 31. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!