Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá, hogy megigya...

Hogyan vegyem rá, hogy megigya a tápszert?

Figyelt kérdés

6 hónapos anyatejes,de már nagyon kevés a tejem. Kap szilárd ételeket is. nem fogadja el a cumisüveget és a csőrös poharat sem. Próbáltam már sima pohárból itatni,de szinte minden a nyakában landolt.

ha nem issza meg a tápszert akkor nem lesz meg a napi fél liter tej,amit meg kéne innia.

de vizet és teát sem tudok beletömni.

segítsetek!


2009. jún. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Keverj bele reszelt almát, vagy valami gyümölcspépet. Én vettem vaniliarudat, és abból kapartam bele egy picit, és nagyon szerette.
2009. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha keverek bele almát,akkor nagy lyukú cumi kell rá? nem vagyok jártas benne,mindig cicizett. pici kora óta próbálok neki adni teát,de sosem kellett neki. cumizni sem tud.
2009. jún. 5. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam 7 hétig szopott, azóta tápszeres.

Most nem ízlett neki a tápszer, ezért vaníliás tejpépet kavarok bele neki. Nem kell nagyobb lyuk rá, még 1 használunk.

2009. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálok pépet belerakni. hátha. most kemény 15ml tápot "megivott". inkább belecsurgattam a szájába. Canderelt tettem bele......
2009. jún. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!