Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs ötletem. Holnap mit...

Nincs ötletem. Holnap mit főzzek 11 hónapos kisfiamnak, aki szinte mindent eszik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor én is csak állok a hűtő előtt és nem tudom mit főzzek neki. Ilyenkor előveszem a naptárt, amibe írni szoktam, hogy mikor mit evett, és találok valamit, amit már rég kapott-)

Lányom ma kelbimbot evett kukoricával, rizzsel, husival, holnap kelkáposztafőzit kap krumplival, husival.

2009. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Spenót,sóska,valamilyen tésztás kajcsi,panírozott halrudacska krumplipürével vagy rízzsel.Ezeket már én is adtam ennyi idősen!(1 éves kisfiú anyukája)SOK SIKERT!
2009. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez egy olasz recept, amit magamnak is rendszeresen megcsinálok, mert elképesztő finom:


Vágj sárgarépát kis szeletekre, tedd bele forrásban lévő vízbe, főzd addig, amíg könnyedén át nem tudod rajta szúrni a villát, majd vedd ki a répákat a vízből, villával nyomkod szét pépesre.


Szórd meg jó sok parmezán sajttal, majd öntözd meg olívaolajjal.


Kb. 15 percig tart elkészíteni az egészet, de nagyon egészséges, tápláló és finom.

2009. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!