Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két vagy három nap lehet a...

Két vagy három nap lehet a felbontott bébiételt a babának adni?

Figyelt kérdés
Persze hűtőben van, de csak két nap mertem adni neki. Viszont még csak kóstolgatunk, és nem fogy el kétszeri alkalomra. Sajnálom pocsékolni. Szerintetek adhatom neki három nap, vagy maradjunk a kettőnél?
2009. jún. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj a kettőnél, mivel nincs benne tartósítószer, hamar megromlik. De én úgy csináltam, mikor még csak kóstolgatás volt, hogy délelőtt adtam pár kanállal, ha nem volt tőle nyűgös, akkor délután uzsinál is kapott még egy kicsit és így el fogy 2 nap alatt. Nekünk legalábbis elfogyott.
2009. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az van ráírva az üvegekre, hogy felbontás után 48 óráig áll el. Ennek alapján én 3-szor adok belőle a babámnak. Felbontom, másnap (24 óra), harmadnap (48 óra).

A hűtő legfelső polcára teszem, leghátulra, szerintem nem lehet így baja, különben nem is ezt írnák rá az üvegre.

2009. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!