Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet tavaly...

Tényleg nem lehet tavaly felbontott naptejet idén már használni? Újat kell venni? Elég drága, Vichy krémünk van

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm... nekünk sem mindig fogy el az előző évi. Mindig elhasználjuk a következő évben és eddig semmi gond nem volt vele.. Ugyan úgy használt, mint egy évvel előtte...:)
2011. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használjátok.
2011. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nézd meg aszavatosságát!

nekünk idén júliusban jár le, szerintem azért még augusztusban is használni fogjuk.

2011. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem tavaly a gyógyszertárban és szerintük semmi baja, nyugodtan el lehet használni.

Elvileg mindenre rá van írva, hogy felbontás után mennyi ideig lehet használni, de ez olyan érdekes dolog, mert ha mondjuk vki kinyitja a boltban, hogy megszagolja és te csak 1 év múlva veszed meg, akkor mi van? Elvileg már romlott, nem? :)

Én csak a lejárati időt nézem, ill. persze ha már büdös, akkor kidobom.

2011. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!