Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném próbálni a Vichy...

Ki szeretném próbálni a Vichy Dermablendet. De nem tudom sok jót hallottam róla, de mi van ha nem jó, ahhoz nekem túl drága?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
mivel mkinek más a bőre és mkinek más a jó, anélkül nem fogod megtudni, hogy neked milyen míg ki nem próbálod! Nekem nem használt semmit, a bnőmnek viszont bevált!
2009. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha eltakarni szeretnél vele,akkor nem ajánlom,mert nem jól fed és nehéz feltenni.Helyette vannak a Dermacolor és az ArtDeco termékek.
2009. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért kéne mert zsíros a bőröm... és sokmindent kipróbáltam direkt ilyen mattítot, de nem nagyon volt jó... 1-2 óra múlva már csillogott is az arcom...
2009. jan. 14. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

A gyógyszertárban adnak mintát, és segítenek kiválasztani a megfelelő színt. Én évek óta használom, ha jó színt választasz és betartod a használati utasítást, akkor tényleg pokolian jól fed, és tényleg nem jön le. Én sportolok, úszom vele, a nyári 40 fokban is a helyén marad, és télen sem gumiszerű a hidegben. Az nagyon fontos, hogy a színt természetes fényben, és az arcbőrödön próbáld ki. Nekem két szín van, és ha kell, kikeverem a megfelelőt (tavasszal meg ősszel az ember arcszíne néha naponta változik). Gyakorlott vagyok, egy percnél nem több a sminkelésnek ez a része. Mire végzek a szemfestéssel, már mehet rá a fixáló púder, mert ha felrakod (apró, paskoló mozdulatokkal, ujjbeggyel), várni kell egy kis ideig.


Még annyit, hogy nincs olyan korrektor a piacon 5 000,-Ft alatt, amit nem próbáltam ki, mivel régebben mániákus nyomkodó voltam, és sikerült elintézni az arcbőrömet. Ez a termék az egyetlen, ami tényleg megéri az árát, és napi használat mellett nekem egy tégely egy évig elég. Így már nem is olyan brutális az ára.

2009. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm...ez tényleg jól hangzik:)
2009. jan. 15. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már kb 4 éve ezt használom minden nap,mert elég pattanásos a bőröm :(

Szerintem nagyon jól fed,anyukém szokta mondani,hogy egyáltalán nem lehet észrevenni hogy rajtam van.Elég atombiztos,szóval csak szappannal jön le,egész nap a helyén marad.Hátránya viszont,hogy nekem ezzel együtt is csillog egy idő után az arcom,de erre van a papírzsepi :)

2009. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) és azt még nem tudod hogy mrnnyibe kerül?:) gondolom elég borsos az ára...
2009. máj. 5. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 5000 körül van.Nem valami olcsó,de ezért cserébe igazán minőségi cuccot kapsz,ami nem tesz rosszat a bőrödnek garantáltan.Lehet hozzá venni fixálópúdert ugyanennyiért,de azzal olyan szinten levakolod a fejedet,hogy szerintem nem egészséges!Én amikor először vettem ilyet,ezt is megvettem,talán kétszer használtam a kritikus időszakomban...
2009. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!