Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nézzétek mit találtam, jópofa,...

Nézzétek mit találtam, jópofa, nekem anyósom kettőt is tanácsolt közülük, nektek, vagy valami más furát?

Figyelt kérdés

[link]


Nálunk a szemmel verés és a tükörbe nézés meg volt...:)Nálatok, vagy valami egyéb jó tanács?:)


2012. febr. 7. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jaj, de jókat röhögtem...köszi.
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezeket ki találja ki? Van amelyikben látok némi logikát, de van egy pár ami elég agyament. :) Én sosem kaptam ilyen vicces tanácsokat :(
2012. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne féljetek, nem csak babakorra, de későbbi időszakra is lesznek a mamáknak szösszeneteik!:) A lányom (11 éves) a nyáron mamánál aludt (többet nem szeretne). Elfelejtette lecsukni a wc tetejét, mire nagymami közölte, hogy "mindig le kell csukni, mert ott jönnek be a lakásba a rossz szellemek!" Lánykám persze nyitott szemmel bámulta a plafont a sötétben ezek után kb éjfélig...
2012. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20:00 A "ne nézzen fekve felfelé a baba, mert kancsal lesz!" igazából úgy van, hogy úgy féléves koráig tényleg nem tehet jót, ha sokat felfelé, azaz fekve hátrafelé néz. (Pl. ha fekszik a babakocsiban menetirányba és te a háta mögött állsz és magyarázol.) És ezt egy szemész mondta :)
2012. febr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig már azt hittem,hogy valamihez tényleg ért a gyerekorvosunk...


A wc-s babona nálunk úgy van,hogy azért nem szabad nyitva hagyni a tetejét,mert ott kiszökik a szerencse. és a nyílászárók felé kell sepregetni,hogy a rosszat kifelé seperjük,a kés éle nem nézhet felfelé,mert a családban valaki feldobja a pacskert... özön ilyen babona van

1x a Párom Mamája mikor sírt az első szülöttünk,valamiért 1 kést szúrt az a ajtó félfa jobb felső sarkába-de már nem emlékszem,hogy miért.


Üdv: 3 lányos

2012. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!